Válenda s matrací 100 x 200 cm samet [3197758]
Kód: 3197758 3197753 3197755 3197754 3197757 3197756 3197759 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tato denní postel 2 v 1 s matrací, která slouží jako pohovka i postel, je praktickým a poutavým doplňkem vašeho obývacího pokoje nebo ložnice.
- Všestranná denní postel: Rozkládací pohovku lze přes den používat jako pohovku nebo v noci jako postel, což nabízí rychlé řešení pro ubytování hostů přes noc.
- Pohodlná pěnová matrace: Tato rozkládací postel je dodávána s pěnovou matrací pro maximální oporu a optimální pohodlí.
- Měkký samet a pevná konstrukce: Tato denní pohovka má robustní rám ze dřeva a kovu a je čalouněna měkkým a pohodlným sametem.
- Moderní design: Rozkládací pohovka má moderní design s čistými liniemi, minimalistickým vzhledem a přirozeným světlem, a dodá vašemu interiéru moderní styl!
Dobré vědět:
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: samet (100% polyester), kov, masivní dřevo
- Materiál potahu matrace: pletenina
- Materiál lamely: překližka
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 229 x 110 x 68 cm (D x Š x V)
- Rozměry matrace: 100 x 200 x 17 cm (Š x D x V)
- Výška područky od země: 68 cm
- Výška noh: 15 cm
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x denní postel
- 1x pěnová matrace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Válendy |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 110 cm |
| Hloubka: | 229 cm |
| Výška: | 68 cm |
| Barva: | černá, modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená, žlutá |
| Materiál: | kov + syntetický textil |
| Materiál potahu matrace: | pletenina |
| Materiál lamely: | překližka |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Rozměry: | 229 x 110 x 68 cm (D x Š x V) |
| Rozměry matrace: | 100 x 200 x 17 cm (Š x D x V) |
| Výška područky od země: | 68 cm |
| Výška noh: | 15 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 38.95 kg |
-1.png)