Umývadlo masivní teak Φ40 x 20 cm [326161]
Kód: 326161Detailní popis produktu
Toto umyvadlo z masivního teakového dřeva je nejen praktické pro každodenní použití, ale také zkrášlí vaše bydlení.
Umyvadlo je vyrobené z extrémně odolného tvrdého teakového dřeva, bylo vysušené v peci a poté jemně vybroušené do hladka. Dřevěné umyvadlo se navíc velmi snadno čistí.
- Materiál: jemně broušené teakové tvrdé dřevo s povrchovou úpravou
- Rozměry: 40 x 20 cm (průměr x V)
- Průměr odtokového otvoru: 5 cm
- Montáž nutná: ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| EAN: | 8720286326657 |
| Výška: | 20 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 40 x 20 cm (průměr x V) |
| Průměr odtokového otvoru: | 5 cm |
| Montáž nutná: | ne |
| Hmotnost: | 5.3 kg |
| Rozměr balení 1: | 47.3 x 23.7 x 48 cm |
-1.png)