Umělý vánoční stromek LED osvětlení sada koulí a šišky 210 cm [3077798]
Kód: 3077897Detailní popis produktu
Tento překrásný umělý vánoční stromek se tvarem i vzhledem velmi podobá živému stromku a vykouzlí u vás tu pravou sváteční atmosféru pro nadcházející Vánoce.
Tento vánoční stromek napodobující borovici má realistické špičaté větvičky, které jsou na koncích zdobené zelenými třpytkami, a je velmi hustě rozvětvený. Tento krásný vánoční stromek je lehký a odolný. Jehličnaté větvičky a přírodní borové šišky, které v balení najdete, lze uspořádat do jakékoli podoby. Tento stromek můžete používat rok co rok o dalších Vánocích, je tedy mnohem ekonomičtější než živý stromek. Železný stojan zajišťuje výbornou stabilitu. Je vybaven energeticky úspornými LED světly, krásně svítí a vytváří útulnou vánoční atmosféru. Vánoční stromek je navíc ozdobený krásnou špičkou a koulemi a bude středem pozornosti vašeho domova.
Užijte si vánoční svátky s tímto půvabným vánočním stromečkem!
Poznámka: Produkt je vybaven USB konektorem, ale certifikovaný napájecí zdroj 5V USB není součástí dodávky.
- Materiál: PVC, železo, plast
- Výška stromu: 210 cm
- Maximální průměr stromku: 119 cm
- Délka LED řetězu: 30 m
- Napětí: DC 5 V
- Výkon: 5 W
- Průměr stojanu: 50 cm
- Rozměry větve: 18 x 7,6 cm (D x Š)
- 1 060 špičatých větviček
- S 300 LED diodami
- S USB připojením
- Se zelenými třpytkami na koncích větviček
- Podobá se borovici
- Ozdobeno 36 borovými šiškami
- Balení obsahuje:
- 1x vánoční strom
- 1x stojan
- 1x světelný LED řetěz
- 1x špice
- 40x koule 3 cm
- 40x koule 4 cm
- 40x koule 6 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční stromky svítící |
|---|---|
| EAN: | 8720286499849 |
| Barva: | bílá/růžová, bílá/šedá, bílá/zlatá, růžová/zelená, šedá/zelená, zelená/zlatá |
| Materiál: | kov + plast |
| Výška stromu: | 210 cm |
| Maximální průměr stromku: | 119 cm |
| Délka LED řetězu: | 30 m |
| Napětí: | DC 5 V |
| Výkon: | 5 W |
| Průměr stojanu: | 50 cm |
| Rozměry větve: | 18 x 7,6 cm (D x Š) |
| Hmotnost: | 10.01 kg |
-1.png)