Úložný box 110 x 30 x 40 cm masivní mangovníkové dřevo [328310]
Kód: 328310Detailní popis produktu
Tento dřevěný úložný box vyzařuje rustikální kouzlo. Stane se skvělým doplňkem vašeho interiéru, který nepochybně upoutá pozornost.
TV skříňka je vyrobená z masivního mangovníkového dřeva, tvrdého dřeva s hustou strukturou. Hrubé mangovníkové dřevo může nejen nést značnou váhu, ale také skvěle odolá opotřebení. V důsledku toho je tento krásně navržený příborník mimořádně stabilní, odolný a okamžitě upoutá pozornost. Tato stereo skříňka je navíc zcela ručně vyrobená a vzhledem k esteticky přitažlivé kresbě dřeva je každý kus nábytku jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Tento ozdobný box je vybaven 1 skříňkou, poskytuje tedy spoustu prostoru pro uschování vašich multimediálních zařízení, knih, bot a různých dalších předmětů.
Důležité upozornění: Kresba dřeva se liší kus od kusu, a proto je každý kus jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: masivní mangovníkové dřevo, MDF
- Rozměry: 110 x 30 x 40 cm (Š x H x V)
- Povrch: leštěný a lakovaný
- S 1 skříňkou
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Truhly a truhlice |
|---|---|
| EAN: | 8720286542798 |
| Šířka: | 110 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 110 x 30 x 40 cm (Š x H x V) |
| Povrch: | leštěný a lakovaný |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 17.4 kg |
-1.png)