Úložné čelo postele s úložištěm Šedá sonoma Kompozitní dřevo [859748]
Kód: 859748Související produkty
ZDARMAZDARMA
3313860
ZDARMAZDARMA
3313866
ZDARMAZDARMA
3310815
ZDARMAZDARMA
3312250
ZDARMAZDARMA
3312168
ZDARMAZDARMA
3313021
ZDARMAZDARMA
3208203
ZDARMAZDARMA
3311961
Detailní popis produktu
Tohle moderní čelo postele se úložným prostorem udělá vaší ložnici šmrnc! S elegantním obdélníkovým tvarem a hladkým povrchem dodá moderní nádech jakékoli dekoraci. Perfektní pro ty, co mají rádi pořádek, pěkně se usadí za postelí a nabízí víc úložného prostoru bez kompromisů na vzhledu. Oživíte si s ním prostor a uspořádáte každodenní nezbytnosti.
- Materiály: Čelo postele je z kompozitního dřeva a kovu, vypadá skvěle a je dost odolné. Hladký povrch se hezky hodí do jakékoli moderní ložnice, poskytuje styl i sílu.
- Součásti: Čelo má vestavěné police, ideální pro uložení knih, osobních věcí nebo dekorací. Jsou praktické i stylové, což dodává další užitečnost.
- Funkce: S vestavěnými elektrickými zásuvkami je život snazší a všechny vaše nabíječky budete mít na dosah – ideální pro tech-savvy uživatele.
- Doporučené použití: Toto čelo se skvěle hodí do různých uspořádání ložnic, poskytne dost úložného prostoru a vaše nezbytnosti budete mít stále na dosah. Perfektně se hodí do malých prostor nebo minimalistických designů.
- Údržba: Aby vypadalo co nejlépe, stačí ho utřít suchým hadříkem a vyhnout se drsným čisticím prostředkům. Tento jednoduchý údržbový plán zajistí, že čelo zůstane skvělým kusem nábytku ve vaší ložnici.
- Barva: Šedá sonoma
- Materiál: Kompozitní dřevo
- Materiál rámu: Ocel
- Dokončit: Černá dubová povrchová úprava
- Celkové rozměry: 15 x 138 x 98 cm (Š x D x V)
- Závaží: 17,47 kg
- Napětí: 250 V
- Wattage: 3680 W
- Tvar: Obdélníkový
- Se nabíjecí stanicí
- Pouze pro použití v interiéru
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Dodávky:
- 1 x úložné čelo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | 8721288745439 |
| Šířka: | 15 cm |
| Hloubka: | 138 cm |
| Výška: | 98 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Hmotnost: | 18.97 kg |
| Celkové rozměry: | 15 x 138 x 98 cm (Š x D x V) |
| Materiál rámu: | Ocel |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 30.8 x 21 x 83.5 cm |
| Dokončit: | Černá dubová povrchová úprava |
| Závaží: | 17,47 kg |
| Napětí: | 250 V |
| Wattage: | 3680 W |
| Tvar: | Obdélníkový |
-1.png)