TV stolek 90 x 30 x 40 cm masivní akáciové dřevo [321978]
Kód: 321978Detailní popis produktu
Tento dřevěný TV stolek vyzařuje půvabné vintage kouzlo a stane se ve vaší domácnosti nepřehlédnutelným doplňkem.
Multimediální skříňka je vyrobená z masivní akácie, což je tvrdé dřevo s hustou kresbou. Stolek s překrásným designem je stabilní a odolný. Je navíc celý ručně vyrobený a esteticky působivá kresba dřeva dává každému kusu nábytku zcela jedinečný a od všech ostatních lehce odlišný charakter. Železné nohy s práškovým nástřikem jednak přispívají k bytelnosti skříňky a jednak umocňují její industriální styl. Ve stolku je prostorná polička, kde si můžete uložit svá multimediální zařízení, knížky a celou řadu dalších věcí.
Důležité upozornění: Barvy se mohou lišit kus od kusu, každý kus nábytku je tudíž unikátní. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: masivní akáciové dřevo s přírodním povrchem, práškově lakované železo
- Rozměry: 90 x 30 x 40 cm (Š x H x V)
- S poličkou
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV stolky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8720286067550 |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 90 x 30 x 40 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 13.2 kg |
-1.png)