TV stolek 150 x 30 x 40 cm masivní recyklované dřevo [320793]
Kód: 320793Detailní popis produktu
Tato dřevěná TV skříňka v industriálním stylu představuje perfektní volbu do vašeho interiéru.
Stereo skříňka je vyrobená z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici. Sestává tedy z různých druhů dřeva, jako jsou teak, tvrdé dřevo, tropické dřevo, mangovník apod. Recyklované dřevo tak nabývá vlastností všech těchto rozličných typů dřevin. Navíc je již zestárlé, zvětralé a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Železný rám zase zlepšuje stabilitu skříňky. Polička vám poskytne spoustu místa, kam si můžete uložit svá multimediální zařízení, knížky a všelijaké další věci.
Důležité upozornění: Barvy a odstíny dřeva se mohou lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: masivní recyklované dřevo se smíšenou barevnou povrchovou úpravou, černě práškově lakované železo
- Rozměry: 150 x 30 x 40 cm (Š x H x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV stolky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8720286070536 |
| Šířka: | 150 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 150 x 30 x 40 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 17.7 kg |
-1.png)