TV stolek 115 x 30 x 39 cm masivní akáciové dřevo [322665]
Kód: 322665Detailní popis produktu
Tato dřevěná televizní skříňka vyzařuje moderní kouzlo a je ideální volbou do vašeho bydlení.
Tato skříňka je vyrobená z masivního akáciového dřeva. Jedná se o tropické tvrdé dřevo, které je odolné vůči klimatickým vlivům a má dlouhou životnost. Tento TV stolek má 2 police a 2 dvířka, nabízí tudíž dostatek místa pro ukládání vašich multimediálních zařízení, knih a celé řady dalších věcí.
- Materiál: masivní akáciové dřevo s přírodní povrchovou úpravou, kompozitní dřevo
- Rozměry: 115 x 30 x 39 cm (Š x H x V)
- Přední dvířka s černým nátěrem
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tv stolky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8720286201282 |
| Šířka: | 115 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 115 x 30 x 39 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 19 kg |
| Rozměr balení 1: | 39.2 x 34.5 x 122.6 cm |
-1.png)