TV stolek 110 x 30 x 32,5 cm masivní teakové dřevo [326173]
Kód: 326173Detailní popis produktu
Tento klasický dřevěný TV stolek se vyznačuje jedinečným industriálním stylem a bude skvělým doplňkem do vašeho obývacího pokoje nebo herny. Můžete ho také použít jako konferenční stolek, příborník nebo nízkou skříňku.
Tento velmi odolný a robustní stolek je vyrobený z tvrdého teakového dřeva. Designem připomíná stoh trámů spojených černými pásy. Robustní stolní deska vám poskytne dostatek místa na TV nebo k vystavení váz, pokojových květin, mís s ovocem a dalších dekorativních předmětů. Přírodní povrchová úprava usnadňuje jeho čištění. Stolek disponuje čtyřmi kolečky, takže ho snadno přemístíte.
Je dobré vědět:
Odstíny a kresba dřeva se liší kus od kusu, a proto je každý výrobek naprosto jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: masivní teakové dřevo s přírodní povrchovou úpravou
- Rozměry: 110 x 30 x 32,5 cm (D x Š x V)
- 4 kolečka
- Vyroben v originálním designu, aby připomínal dřevěné trámy spojené černými dřevěnými pásy.
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV stolky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8720286290606 |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 110 cm |
| Výška: | 32.5 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 110 x 30 x 32,5 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 13.66 kg |
| Rozměr balení 1: | 33.2 x 29.2 x 116.4 cm |
-1.png)