TV stolek 100 x 35 x 45 cm masivní akáciové dřevo a MDF [289903]
Kód: 289903Detailní popis produktu
Dřevěná TV skříňka je vyrobená z masivního akáciového dřeva a na první pohled zaujme svým diagonálním vzorem a překrásným vzhledem.
Tato krásně navržená nízká skříňka je vyrobená z masivního akáciového dřeva a MDF. Je mimořádně stabilní, odolná a esteticky atraktivní. Tento televizní stolek má 2 zásuvky a 1 polici, které poskytují dostatek místa pro uložení vašich multimediálních zařízení, knih, obuvi a dalších nezbytných věcí. Zlaté hliníkové úchytky přidávají stereo skříňce stylový šarm.
- Barva: matně černá a tmavě hnědá
- Materiál: masivní akáciové dřevo s přírodní povrchovou úpravou, MDF, hliník
- Rozměry: 100 x 35 x 45 cm (Š x H x V)
- Průměr nohy: 4 cm
- Se 2 zásuvkami a 1 policí
- Zlaté hliníkové úchytky
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV stolky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8720286034439 |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Barva: | černá/hnědá |
| Materiál: | masivní dřevo + hliník |
| Rozměry: | 100 x 35 x 45 cm (Š x H x V) |
| Průměr nohy: | 4 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 22 kg |
| Rozměr balení 1: | 45.8 x 23 x 108.5 cm |
-1.png)