TV skříňky 2 ks 100 x 30 x 50 cm kompozitní dřevo [840797]
Kód: 840793 840794 840795 840796 840797 840792 840798 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tato TV skříňka se spoustou úložného prostoru je praktickým a poutavým doplňkem vašeho obývacího pokoje nebo ložnice.
- Odolný a robustní materiál: Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti.
- Spousta úložného prostoru: TV skříňka je vybavena 4 otevřenými přihrádkami, takže poskytuje spoustu úložného prostoru, kam si můžete uložit vaše časopisy, knihy, DVD a multimediální zařízení a mít je pěkně po ruce.
- Funkce 2 v 1: Tento televizní stolek v sobě dokonale kombinuje styl a funkčnost. Můžete jej využít jako stolek pod televizor nebo také jako skříňku, kam si uložíte vaše knihy a časopisy nebo vystavíte různé dekorace.
- Snadná údržba: Příborník se snadno čistí vlhkým hadříkem a vyžaduje méně údržby.
- Materiál: kompozitní dřevo
- Rozměry: 100 x 30 x 50 cm (Š x H x V)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 2 x TV skříňka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modulové obývací stěny |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 24.68 kg |
| Rozměry: | 100 x 30 x 50 cm (Š x H x V) |
| Rozměr balení 1: | 33.6 x 14.8 x 114.9 cm |
-1.png)