TV skříňka s prosklenými dvířky FLAM 158x40x50 cm borové dřevo [357821]
Kód: 357821Detailní popis produktu
Tato dřevěná TV skříňka má praktický a zároveň trendový design, který ve vašem pokoji okamžitě upoutá pozornost.
- Masivní borové dřevo: Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled. Televizní stolek je vyroben z masivního borového dřeva, je tedy odolný a robustní.
- Spousta úložného prostoru: TV skříňka nabízí dostatek prostoru, takže představuje ideální místo k uložení vašich časopisů, DVD nebo jiných věcí. Otvor v zadní části skříňky umožňuje snadné uspořádání kabelů.
- Funkce vystavení: Pevná horní deska mediální skříňky je ideální k vystavení dekorativních předmětů, jako jsou fotorámečky a pokojové rostliny.
Varování:
- Aby se zabránilo převrácení, musí být tento výrobek používán s dodaným nástěnným upevňovacím zařízením.
- Materiál: masivní borové dřevo s povrchovou úpravou dubové barvy, tvrzené sklo, plast
- Rozměry: 158 x 40 x 50 cm (Š x H x V)
- 3 plastové úchytky
- S 1 prosklenými dvířky, 2 zásuvkami a 1 otevřenou přihrádkou
- Dřevěné nohy
- Řada: FLAM
- Montáž nutná: ano
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tv stolky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8721012107564 |
| Šířka: | 158 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Materiál: | sklo + masivní dřevo |
| Rozměry: | 158 x 40 x 50 cm (Š x H x V) |
| Řada: | FLAM |
| Montáž nutná: | ano |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 30.75 kg |
| Rozměr balení 1: | 45.1 x 17 x 116.2 cm |
-1.png)