TV skříňka s kovovými nohami masivní borové dřevo OSLO [351029]
Kód: 351029Detailní popis produktu
Tato dřevěná TV skříňka má praktický a zároveň trendový design, který ve vašem pokoji okamžitě upoutá pozornost.
- Odolný materiál: TV stolek je vyroben z masivního borového dřeva, které je krásným přírodním materiálem. Má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- Spousta úložného prostoru: TV jednotka obsahuje 4 přihrádky, takže představuje ideální místo k uložení vašich časopisů, DVD nebo jiných věcí.
- Funkce vystavení: Pevná horní deska mediální skříňky je ideální k vystavení dekorativních předmětů, jako jsou fotorámečky a pokojové rostliny.
- Kovové nožičky: Kovové nožičky této mediální jednotky zajišťují robustnost a stabilitu.
Poznámka:
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: Masivní borovicové dřevo, kov, dřevěné podlahy, plast
- Celkové rozměry: 158 x 40 x 46,5 cm (Š x H x V)
- Vnější rozměry zásuvky: 49,5 x 16 cm (D x Š)
- Vnitřní rozměry zásuvky: 45,5 x 30 x 14 cm (Š x H x V)
- Rozměry horní přihrádky: 102 x 39 x 13,5 cm (Š x H x V)
- Rozměry dvířek: 49,5 x 30,5 cm (D x Š)
- Výška nohou: 14 cm
- 2 zásuvky
- 3 kovové úchyty
- Řada: "OSLO"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tv stolky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8720845578374 |
| Šířka: | 158 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 46.5 cm |
| Barva: | bílá, hnědá, šedá |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 158 x 40 x 46,5 cm (Š x H x V) |
| Vnější rozměry zásuvky: | 49,5 x 16 cm (D x Š) |
| Vnitřní rozměry zásuvky: | 45,5 x 30 x 14 cm (Š x H x V) |
| Rozměry horní přihrádky: | 102 x 39 x 13,5 cm (Š x H x V) |
| Rozměry dvířek: | 49,5 x 30,5 cm (D x Š) |
| Výška nohou: | 14 cm |
| Řada: | "OSLO" |
| Hmotnost: | 24.8 kg |
-1.png)