TV skříňka s kolečky 80 × 50 × 42 cm masivní teakové dřevo [326130]
Kód: 326130Detailní popis produktu
Vneste do svého bydlení trochu koloniálního šarmu s touto stylovou dřevěnou TV skříňkou!
Nábytek je zhotovený z velmi odolného teakového tvrdého dřeva, které již prošlo procesem smršťování, bylo uměle vysušené a poté jemně a dohladka obroušené. Teakové dřevo je oceňované pro svou výjimečnou pevnost. Teakové dřevo je skvělá volba, pokud si chcete pořídit nábytek, který vám vydrží sloužit dlouhá léta. V robustní nízké skříňce jsou velké zásuvky, ve kterých najdete spoustu úložného prostoru. Je také vybavená kolečky, můžete ji tudíž snadno a flexibilně přesouvat. A používat ji můžete také jako konferenční stolek.
- Materiál: masivní teakové dřevo s přírodní povrchovou úpravou
- Rozměry: 80 x 50 x 42 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
- Upozornění: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tv stolky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8720286300589 |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 80 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 80 x 50 x 42 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Upozornění: | Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství. |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 26.13 kg |
-1.png)