TV skříňka 60 x 33 x 43,5 cm masivní recyklované dřevo [352882]
Kód: 352884Detailní popis produktu
Tento poutavý TV stolek je plný industriálního kouzla, které krásně oživí váš pokoj.
- Masivní mangovníkové dřevo: Tato TV skříňka je vyrobena z masivního mangovníkového dřeva, tvrdého dřeva s hustou strukturou. Masivní mangovníkové dřevo má nejen dostatečnou pevnost unést značnou váhu, ale také skvěle odolává opotřebení.
- Dostatek úložného prostoru: Tato TV skříňka poskytuje dostatek úložného prostoru pro DVD přehrávače, herní konzole, streamovací zařízení a multimediální nosiče, které budete mít po ruce a přehledně uspořádané.
- Robustní horní deska: Pevná horní deska mediální skříňky se výborně hodí k umístění vaší televize a stereo systémů, ale také k vystavení dekorativních předmětů, jako jsou vázy nebo pokojové rostliny.
- Železné nohy: Železné nohy této mediální jednotky zajišťují robustnost a stabilitu.
Je dobré vědět:
- Odstíny se mohou lišit kus od kusu, a proto je každý kus jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný, což zajišťuje exkluzivitu a individualitu vašeho produktu.
- Materiál: masivní mangovníkové dřevo s medově hnědou povrchovou úpravou, železo
- Rozměry: 60 x 33 x 43,5 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tv stolky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8720845781200 |
| Šířka: | 33 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška: | 43.5 cm |
| Barva: | světle hnědá, hnědá, mix barev |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 60 x 33 x 43,5 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 9.25 kg |
-1.png)