TV skříňka 120 x 30 x 40 cm masivní recyklované dřevo [338223]
Kód: 338223Detailní popis produktu
Tato klasická dřevěná TV skříňka s jedinečným designem okamžitě dodá vašemu současnému obytnému prostoru nádech industriálního stylu.
- Masivní recyklované dřevo: Masivní recyklované dřevo se skládá z opakovaně použitých dřevin, jako je teak, mangovník, borovice a buk. Toto dřevo pochází ze starých staveb, jako jsou továrny, kůlny a lodě. Jedná se o fantastický materiál pro výrobu nábytku, protože je šetrný k životnímu prostředí. Jelikož je každý kus ručně vyrobený a jedinečný, odstíny se mohou u každého z nich lišit. Můžete narazit na odstíny modré, zelené, někdy také oranžové, červené a růžové.
- Železo s práškovým nástřikem: Železo s černým práškovým nástřikem dodává této TV skříňce výjimečnou stabilitu.
- Spousta úložného prostoru: Tato TV jednotka obsahuje tři přihrádky a zásuvku, které poskytují dostatek úložného prostoru pro přehledné uložení vašich základních věcí, které tak budete mít po ruce.
- Praktická dvířka: Udržujte svůj prostor bez nepořádku tím, že drobné předměty schováte za dvířka této mediální skříňky.
Poznámka:
- Odstíny se mohou lišit kus od kusu, a proto je každý kus jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: masivní recyklované dřevo s vícebarevnou povrchovou úpravou, práškově lakované železo
- Rozměry: 120 x 30 x 40 cm (Š x H x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tv stolky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8720286668825 |
| Šířka: | 120 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 120 x 30 x 40 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 23.52 kg |
-1.png)