TV skříňka 110 x 30 x 42 cm masivní mangovníkové dřevo [339711]
Kód: 339711Detailní popis produktu
Tato dřevěná TV skříňka má elegantní a stylový design, takže je dekorativním i praktickým doplňkem vašeho pokoje.
- Kvalitní materiál: Tato TV skříňka je vyrobena z masivního mangovníkového dřeva, tvrdého dřeva s hustou strukturou. Masivní mangovníkové dřevo má nejen dostatečnou pevnost unést značnou váhu, ale také skvěle odolá opotřebení.
- Stabilní rám: Železný rám zajišťuje pevnost a stabilitu a dodává skříňce industriální styl.
- Praktický design: Televizní stolek má 2 přihrádky s dvířky a 1 polici, které poskytují dostatek úložného prostoru pro přehledné uložení multimediálních zařízení, knih a dalších předmětů.
Poznámka:
- Odstíny se mohou lišit kus od kusu, a proto je každý kus jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný, což zajišťuje exkluzivitu a individualitu vašeho produktu.
- Materiál: masivní mangovníkové dřevo s přírodní povrchovou úpravou, železo
- Rozměry: 110 x 30 x 42 cm (Š x H x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tv stolky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8720286758687 |
| Šířka: | 110 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 110 x 30 x 42 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 22 kg |
-1.png)