Svařované drátěné ploty s hroty Ocel a PVC Šedá Síťovina [3352247]
Kód: 3352247Související produkty
Detailní popis produktu
Představujeme náš venkovní plot zavařeného pletiva s hroty, který je navržený pro bezpečné vymezení venkovních prostor. Je vyrobený z kvalitního železa, takže je super odolný a ideální pro zahrady a terasy. Tento plot je nejen odolný, ale i UV-odolný, takže skvěle zapadne do jakéhokoli venkovního prostředí.
- Odolná železná konstrukce: Plot z železa je silný a stabilní pro vaše venkovní potřeby. Ačkoliv čelí náročným podmínkám, dlouho vydrží.
- Robustní odolnost vůči povětrnostním vlivům: Náš plot bez problému zvládne jakékoliv počasí, takže vaše zahrada či terasa bude vždy zabezpečená. Perfektní volba pro celoroční ochranu.
- Ochranný nástřik: Plot má povrchovou úpravu, která odolává povětrnostním vlivům a zajišťuje dlouhou životnost. Tato úprava přidává trvanlivost a zvýší jeho celkovou výdrž.
- Moderní vzor pletiva: Plný moderního stylu, tenhle plot nabízí průhlednost a zároveň bezpečnost. Udržuje viditelnost a skvěle se hodí pro současnou estetiku.
- Jednoduchá montáž: Tento plot je snadno instalovatelný, s jasnými pokyny a základními nástroji, jako jsou vrtačka, klíč a měřítko. Je to bezproblémové řešení pro každého.
Good to know:
- Make sure the bottom of the fence touches the ground to avoid any gaps underneath, ensuring your enclosure is secure and your animals are safely inside.
- Barva: Šedá
- Materiál: Ocel a PVC
- Celkové rozměry: 10000 x 3,2 x 40 cm (D x Š x V)
- Zapuštěná hloubka: 45 cm
- Závaží: 30,1 kg
- Typ montáže: In-ground
- Vzor: Síťovina
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Odolné proti korozi a rezavění
- Snadná instalace
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 1 x Plot
- 52 x Hrot
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plotové pletiva |
|---|---|
| EAN: | 8721158274106 |
| Šířka: | 3.2 cm |
| Hloubka: | 0 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | Ocel a PVC |
| Hmotnost: | 92.8 kg |
| Celkové rozměry: | 10000 x 3,2 x 40 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 1: | 40 x 19 x 67 cm |
| Rozměr balení 2: | 44 x 42 x 44 cm |
| Závaží: | 30,1 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Zapuštěná hloubka: | 45 cm |
| Vzor: | Síťovina |
| Typ montáže: | In-ground |
-1.png)