Svařované drátěné ploty s hroty 50 x 0,5 m Ocel potažená PVC [3352105]
Kód: 3352105Související produkty
Detailní popis produktu
Představujeme náš venkovní plot zavařeného pletiva s hroty, který je navržený pro bezpečné vymezení venkovních prostor. Je vyrobený z kvalitního železa, takže je super odolný a ideální pro zahrady a terasy. Tento plot je nejen odolný, ale i UV-odolný, takže skvěle zapadne do jakéhokoli venkovního prostředí.
- Odolná železná konstrukce: Plot z železa je silný a stabilní pro vaše venkovní potřeby. Ačkoliv čelí náročným podmínkám, dlouho vydrží.
- Robustní odolnost vůči povětrnostním vlivům: Náš plot bez problému zvládne jakékoliv počasí, takže vaše zahrada či terasa bude vždy zabezpečená. Perfektní volba pro celoroční ochranu.
- Ochranný nástřik: Plot má povrchovou úpravu, která odolává povětrnostním vlivům a zajišťuje dlouhou životnost. Tato úprava přidává trvanlivost a zvýší jeho celkovou výdrž.
- Moderní vzor pletiva: Plný moderního stylu, tenhle plot nabízí průhlednost a zároveň bezpečnost. Udržuje viditelnost a skvěle se hodí pro současnou estetiku.
- Jednoduchá montáž: Tento plot je snadno instalovatelný, s jasnými pokyny a základními nástroji, jako jsou vrtačka, klíč a měřítko. Je to bezproblémové řešení pro každého.
Good to know:
- Make sure the bottom of the fence touches the ground to avoid any gaps underneath, ensuring your enclosure is secure and your animals are safely inside.
- Barva: Zelená
- Materiál: Ocel potažená PVC
- Velikost plotu.: 50 x 0,5 m
- Velikost mřížky: 1,9 x 1,9 cm (d x š)
- Rozměry sloupku: 3,2 x 80 cm (ø x H)
- Zapuštěná hloubka: 45 cm
- Průměr drátu: 0,085 cm
- Závaží: 27,7 kg
- Typ montáže: In-ground
- Vzor: Síťovina
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Odolné proti korozi a rezavění
- Snadná instalace
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 1 x Svařovaná drátěná plotovina: 50 x 0,5 m (Š x V)
- 22 x Sloupek: 3,2 x 80 cm (Ø x V)
- 4 x Úhelníkový sloupek: 3,2 x 80 cm (Ø x V)
- 22 x Kolík (45 cm)
- 4 x Úhelníkový kolík (45 cm)
- 22 x Plastová krytka
- 66 x Plastový podpěrný drát
- 4 x Krytka úhelníkového sloupku
- 4 x Hardware na úhelníkový sloupek
- 6 x Napínák
- 2 x Vázací drát (25 m)
- 2 x Napínací drát (80 m)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plotové pletiva |
|---|---|
| EAN: | 8721158272683 |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | kov + plast |
| Hmotnost: | 52.17 kg |
| Rozměr balení 2: | 29 x 29 x 53 cm |
| Závaží: | 27,7 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Velikost plotu.: | 50 x 0,5 m |
| Zapuštěná hloubka: | 45 cm |
| Průměr drátu: | 0,085 cm |
| Vzor: | Síťovina |
| 22 x Sloupek: | 3,2 x 80 cm (Ø x V) |
| Rozměry sloupku: | 3,2 x 80 cm (ø x H) |
| Typ montáže: | In-ground |
| 1 x Svařovaná drátěná plotovina: | 50 x 0,5 m (Š x V) |
| 4 x Úhelníkový sloupek: | 3,2 x 80 cm (Ø x V) |
| Velikost mřížky: | 1,9 x 1,9 cm (d x š) |
| Rozměr balení 1: | 36.2 x 19.9 x 86 cm |
-1.png)