Plotový sloupek. Stříbrná [3351946]
Kód: 3351946Související produkty
Detailní popis produktu
Navržený pro zahrady a terasy, set sloupků na venkovní ploty zajišťuje solidní bezpečnost a úhledné ohraničení. Je ideální na venek, vyrobený z práškově lakované oceli, díky čemuž nastává dobrá odolnost vůči všem možným povětrnostním podmínkám. Tento produkt potřebuje montáž, díky které ho můžeš snadno upravit podle svých představ.
- Odolná práškově lakovaná ocel: Ocelový sloupek je potažený práškovým povrchem, aby snesl špatné počasí a zajistil stabilitu a dlouhé používání.
- Odolný design proti povětrnostním vlivům: Navržený pro venkovní použití, tyhle sloupky zvládnou všechny faktory, takže tvoje zahrada bude dobře ohraničená v každý roční období.
- Odolnost vůči UV záření a korozi: Tyhle materiály brání jak korozi, tak degradaci UV zářením, což znamená, že tvé sloupky si udrží kvalitu a vzhled po celou dobu.
- Povinná montáž: Pro optimální bezpečnost musíš sloupky pevně zakotvit. Skvělý plot pro zahrady a terasy je na světě.
- Praktické tipy na instalaci: Ujisti se, že sloupek je přesně zarovnaný se zemí, aby tam nebyly žádné mezery. To je fakt důležitý, aby tvoje ploty plnily svoji funkci a bránily útěkům.
- Barva: Stříbrná
- Materiál: Ocel
- Dokončit: Práškové lakování
- Celkové rozměry: 2500 x 3,2 x 40 cm (D x Š x V)
- Velikost jednoho panelu: X x cm
- Závaží: 21,6 kg
- Odolné
- Odolný vůči počasí
- Odolné vůči korozi
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Dodávky:
- 1 x Plot
- 13 x Hrot
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plotové pletiva |
|---|---|
| EAN: | 8721158271099 |
| Šířka: | 3.2 cm |
| Hloubka: | 2500 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | kov |
| Hmotnost: | 23.41 kg |
| Celkové rozměry: | 2500 x 3,2 x 40 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 1: | 40 x 19 x 67 cm |
| Rozměr balení 2: | 19 x 18.5 x 44 cm |
| Dokončit: | Práškové lakování |
| Velikost jednoho panelu: | X x cm |
| Závaží: | 21,6 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
-1.png)