Plotový sloupek. Zelená [3352473]
Kód: 3352473Související produkty
Detailní popis produktu
Tato sada venkovních plotových sloupků je skvělou volbou pro zahradu nebo terasu. Vyrobené z kvalitní oceli s práškovým lakováním, perfektně odolávají nepříznivým podmínkám. Ideální pro oplocení, zajišťují bezpečnost domácích mazlíčků a skvěle vypadají.
- Ocelová konstrukce: Vyrobené z oceli, sloupky působí stylově a moderně a zajišťují dlouhou životnost. Robustní ocelové vlastnosti udržují oplocení stabilní i ve špatném počasí.
- Práškové lakování: Tento proces dává sloupkům ochranu proti korozi a dlouhotrvající vzhled. Sloupky vypadají jako nové i po letech venku, což je skvělé pro zachování elegance zahrady.
- Materiál odolný proti UV záření: Odolnost vůči UV záření znamená, že sloupky nevyblednou od slunce. To prodlužuje jejich životnost, což se hodí na místech, kde je slunce často.
- Moderní estetika: S elegantními liniemi a minimum zdobení, sloupky skvěle pasují do moderního venkovního prostředí. Kvůli funkcionalitě a vzhledu si s nimi hravě poradíte.
- Bezpečné oplocení: Sloupky navrzeli tak, aby se perfektně spojily se zemí a zabránily mezerám, což zvyšuje bezpečnost a chrání domácí mazlíčky.
- Barva: Zelená
- Materiál: Ocel a PVC
- Dokončit: Práškové lakování
- Celkové rozměry: 5000 x 3,2 x 100 cm (D x Š x V)
- Velikost jednoho panelu: X x cm
- Závaží: 29,5 kg
- Odolné
- Odolný vůči počasí
- Odolné vůči korozi
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Dodávky:
- 1 x Plot
- 22 x Betonový sloupek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plotové pletiva |
|---|---|
| EAN: | 8721158276360 |
| Šířka: | 3.2 cm |
| Hloubka: | 5000 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | Ocel a PVC |
| Hmotnost: | 50.72 kg |
| Celkové rozměry: | 5000 x 3,2 x 100 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 2: | 30.7 x 30 x 104 cm |
| Dokončit: | Práškové lakování |
| Velikost jednoho panelu: | X x cm |
| Závaží: | 29,5 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 26.5 x 13.3 x 115.9 cm |
-1.png)