Industriální stropní svítidlo 25 W 42 x 25 cm E27 [344392]
Kód: 320520 320515 371827 371828 320505 320510 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Každé stínidlo této stropní lampy měří v průměru 17 cm. Jedná se o dokonalý způsob, jak prozářit svůj obývací pokoj, jídelnu, kancelář a tak dále.
Železná stínidla s povrchem vintage lota doplňuje starovenkovský hnědý odstín masivního mangovníkového dřeva, takže skvěle zapadnou do každého venkovského či industriálního interiéru. Závěsné světlo má 3 stínidla, do kterých je třeba namontovat žárovky s paticí E27 o maximálním výkonu 25 wattů. K instalaci si můžete vybírat ze žárovek E27 různých barev, abyste si doma navodili ideální atmosféru klidu a pohody.
Upozornění: Jedná se o svítidlo v industriálním stylu, na stínidlu se proto vyskytují jisté nedokonalosti, které mu dodávají osobitý šmrnc a jedinečný rustikální vzhled. Žárovky nejsou součástí balení.
- Materiál: železo s vintage lota povrchovou úpravou, masivní mangovníkové dřevo se starovenkovským hnědým povrchem
- Celkové rozměry: 42 x 27 cm (Š x V)
- Průměr stínidla: 17 cm
- Typ patice: E27
- Maximální výkon: 25 W
- 3 stínidla
- Směrnice o nízkém napětí
- Žárovka není součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná a stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 42 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Barva: | bílá, černá, červená, modrá, stříbrná, zlatá, mix barev |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Průměr stínidla: | 17 cm |
| Maximální výkon: | 25 W |
| Hmotnost: | 4.67 kg |
| Celkové rozměry: | 42 x 27 cm (Š x V) |
| Typ patice: | E27 |
-1.png)