Stolní deska 60 x 50 x 2 cm ošetřený dub živá hrana [363932]
Kód: 363932Detailní popis produktu
Vdechněte svému stolu nový život s touto dřevěnou stolní deskou. Je to skvělý způsob jak zrenovovat stůl ve vašem bydlení nebo v komerčním prostředí.
- Masivní dubové dřevo: Deska je vyrobena z masivního dubového dřeva, které je krásným přírodním materiálem. Dubové dřevo má středně hnědou barvu a hustou kresbu, což přispívá k jeho jedinečnému vzhledu.
- Všestranné použití: Náhradní stolní desku lze kombinovat s různými podstavci podle vašich potřeb.
- Ošetřený povrch: Náhradní deska je lakovaná, je tedy připravena k použití a není nutná žádná další povrchová úprava.
- Ruční výroba s živou hranou: Tato DIY deska je pečlivě ručně vyrobená a má živý okraj, který jí dodává přirozený půvab. Suky, praskliny, mírně zakřivené tvary a barevné odstíny jsou součástí dubového dřeva. Každý kus se tedy pyšní svým vlastním jedinečným charakterem. Výběr kusu k dodání je náhodný, což zajišťuje exkluzivitu a individualitu vašeho produktu.
Je dobré vědět:
- Dřevo jako přírodní produkt může vykazovat suky a nedokonalosti, které vyplňujeme černými výplněmi, abychom zajistili hladký vzhled.
- Materiál: lakované masivní dubové dřevo
- Rozměry: 60 x 50 x 2 cm (D x Š x V)
- Maximální nosnost: 24 kg
- 2 dlouhé boční živé hrany
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní desky |
|---|---|
| EAN: | 8720845816537 |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Barva: | světle hnědá, hnědá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 60 x 50 x 2 cm (D x Š x V) |
| Maximální nosnost: | 24 kg |
| Hmotnost: | 4.95 kg |
-1.png)