Stolička masivní teak [243471]
Kód: 243471Detailní popis produktu
Tato jedinečná stolička, která je vyrobená z masivního teaku, vyzařuje rustikální kouzlo a je opravdovým unikátem. Stolička může být také použita jako podnožka, odkládací stolek atd.
Stolička je celá vyrobená ručně a řemeslné zpracování jí dodává velkolepý retro a přirozený styl. Má také čtyři stabilní nohy.
Důležitá poznámka: Jelikož dřevo je přírodní produkt, odstín, struktura dřeva a tvar se liší kus od kusu, takže všechny naše stoličky jsou jedinečné a odlišné jeden od druhého; výběr kusu k dodání je náhodný.
- Barva: hnědá
- Materiál: masivní teak
- Rozměry: 30 x 30 x 40 cm (D x Š x V)
- Se čtyřmi stabilními nohami
- Pouze rukodělná výroba
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lavice a stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8718475999058 |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 30 x 30 x 40 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Rozměr balení 1: | 35.1 x 34.3 x 46.4 cm |
-1.png)