Stojan na zavazadlo s věšáky a zrcadlem nástěnný hliník [357830]
Kód: 357830Detailní popis produktu
Tento stojan na zavazadlo s věšáky na kabáty a zrcadlem má niklový povrch a je ideální volbou do koupelny, ložnice nebo šatny.
- Odolný materiál: Stojan na zavazadlo je vyroben z hliníku, takže je odolný a má dlouhou životnost.
- Úspora místa: Tento stojan na zavazadla má jednu polici a několik posuvných háčků. Vzdálenost mezi háčky si můžete nastavit tak, abyste si je přizpůsobili pro zavěšení klobouků, oblečení nebo ručníků, jak vám to bude nejlépe vyhovovat.
- Praktický design: Zrcadlo je nastavitelné, takže si ho také můžete přizpůsobit svým potřebám. Kruhové háčky s jemně leštěným povrchem chrání jemné tkaniny před poškrábáním a dodají vaší předsíni osvěžující nádech.
- Lamelový design: Horní police má lamelovou konstrukci, která umožňuje dobré větrání a stékání vody, což je vhodné zejména pro sušení vlhkých ručníků.
- Široké použití: Tento regál je ideální pro použití jako stojan na zavazadla v předsíni nebo věšák na ručníky v koupelně. Udrží váš obytný prostor uklizený a organizovaný.
- Barva: stříbrná
- Materiál: hliník
- Celkové rozměry: 81 x 38 x 60 cm (D x Š x V)
- Vnitřní rozměry zrcadla: 54 x 28 cm (D x Š)
- Nosnost: 20 kg
- Zrcadlo lze nastavit v úhlu od 0 do 45 stupňů
- Počet pohyblivých háčků: 8
- Nástěnné
- Součástí dodávky je montážní příslušenství
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Věšáky na zeď |
|---|---|
| EAN: | 8721012117570 |
| Šířka: | 38 cm |
| Hloubka: | 81 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | hliník |
| Celkové rozměry: | 81 x 38 x 60 cm (D x Š x V) |
| Vnitřní rozměry zrcadla: | 54 x 28 cm (D x Š) |
| Nosnost: | 20 kg |
| Počet pohyblivých háčků: | 8 |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 7.41 kg |
| Rozměr balení 1: | 41.5 x 14.7 x 80.7 cm |
-1.png)