Skleník s rámem 160 x 200 x 192,5 cm PVC Transparentní [42036862]
Kód: 42036862Detailní popis produktu
Tento skleník je určen pro venkovní použití, má PVC potah a rám z práškově lakované oceli, který je skvělý do různých podmínek. Obsahuje okna se sítí proti hmyzu, což zajišťuje vzdušnost a vypadá to i pěkně, zatímco přední dveře se zipem se dají otevřít a srolovat pro snadný přístup. Je lehký, takže ho snadno přemístíte a nainstalujete, což ho činí ideálním pro různé uspořádání a sezónní použití, pomáhá tak chránit rostliny a podpořit jejich růst.
- Odolný vůči povětrnostním podmínkám: Tento skleník je určen venku, minimalizuje dopady větru, deště i slunečního svitu. Materiály zajišťují stabilitu ve všech ročních obdobích.
- Rám z práškového laku: Vyrobeno z PVC potahu a rámu z práškově lakované oceli, je odolný proti trhání a opotřebení a udržuje si svůj tvar.
- Okna se sítí: Okna vybavená ochranou síťkou omezují vniknutí hmyzu, zatímco umožňují cirkulaci vzduchu uvnitř a dodávají skleníku dekorativní prvek.
- Přední přístup se zipem: Přední dveře se zipem umožňují pohodlný vstup a výstup. Dveře se dají rozepnout a srolovat, takže je můžete přizpůsobit pro ventilaci a snadný přístup, když to potřebujete.
- Přenosné a snadno se instaluje: Lehký design usnadňuje přesun, kdykoliv je potřeba. Konstrukce je navržená pro jednoduchou montáž, což ji činí ideální pro sezónní uspořádání a různé zahrady.
Dobré vědět:
- Doporučujeme přidat základ pro větší stabilitu. Střecha skleníku není schopna odolat silnému sněžení.
- Barva: Transparentní
- Materiál: PVC
- Materiál rámu: Práškově lakovaná ocel
- Celkové rozměry: 160 x 200 x 192,5 cm (D x Š x V)
- Závaží: 6,15 kg
- Velikost dveří: 100 x 175 cm (š x v)
- Velikost okna: 49 x 49 cm (d x š)
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Přenosné
- Odolné proti trhání
- Okna s ochrannou sítí
- Přední dveře se zipy
- Snadná instalace
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 1 x skleník
- 8 x kotvící stake
- 4 x provaz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleníky a fóliovníky |
|---|---|
| EAN: | 8721451291329 |
| Šířka: | 200 cm |
| Hloubka: | 160 cm |
| Výška: | 192.5 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | plast |
| Hmotnost: | 7.1 kg |
| Materiál rámu: | Práškově lakovaná ocel |
| Celkové rozměry: | 160 x 200 x 192,5 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 6,15 kg |
| Velikost dveří: | 100 x 175 cm (š x v) |
| Velikost okna: | 49 x 49 cm (d x š) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 38.7 x 9.2 x 114.8 cm |
-1.png)