Skládací pracovní kozy 2 ks černé a červené polypropylen 350 kg [152104]
Kód: 152104Detailní popis produktu
Tato sada pracovních koz je nepostradatelným nástrojem pro každou garáž, dílnu a stavbu.
- Pevný materiál: Pracovní stojan je vyroben z robustního polypropylenu, takže je pevný a odolný.
- Skládací provedení: Skládací konstrukce umožňuje kozu snadno skladovat a přepravovat.
- Praktický design: Horní hrana s praktickým pravítkem je speciálně tvarována pro usnadnění řezání trubek a tyčí.
- Protiskluzové nožičky: Stojan má pružné protiskluzové nožičky, které zabraňují vibracím a nežádoucímu pohybu při práci.
- Barva: černá a červená
- Materiál: PP (polypropylen)
- Rozměry: 58 x 41,5 x 77 cm (D x Š x V)
- Nosnost (každá): 175 kg
2x pracovní koza
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Průmyslové nářadí |
|---|---|
| EAN: | 8720287011361 |
| Šířka: | 41.5 cm |
| Hloubka: | 58 cm |
| Výška: | 77 cm |
| Barva: | černá/červená |
| Materiál: | plast |
| Rozměry: | 58 x 41,5 x 77 cm (D x Š x V) |
| Nosnost (každá): | 175 kg |
| Hmotnost: | 6.7 kg |
| Rozměr balení 1: | 60.4 x 12.5 x 81.8 cm |
-1.png)