Skládací plážová křesla 2 ks textil a masivní dřevo [3214501]
Kód: 3214497 3214493 3214492 3214496 3214495 3214499 3214491 3214498 3214494 3214501 3214500 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
319555
ZDARMAZDARMA
368696
ZDARMAZDARMA
368125
ZDARMAZDARMA
362593
ZDARMAZDARMA
365530
ZDARMAZDARMA
316708
Detailní popis produktu
Užijte si svůj volný čas na zahradě s těmito pohodlnými dřevěnými plážovými křesly! Polohovací křesla budou skvělým doplňkem vaší zahrady, terasy i balkonu.
- Odolná tkanina: Látka se pyšní jednoduchým a čistým vzhledem a zároveň je prodyšná a má dlouhou životnost.
- Robustní rám: Křeslo je vyrobeno z rámu z masivního eukalyptového dřeva, který zajišťuje pevnost a stabilitu. Masivní eukalyptové dřevo je krásný přírodní materiál. Eukalyptové dřevo má extrémní hustotu a je vodoodpudivé. Materiál je známý svou výraznou červenohnědou barvou.
- Nastavitelné ve 3 polohách: Pro optimální pohodlí lze plážové křeslo nastavit do 3 poloh.
- Skládací funkce: Dřevěné plážové křeslo lze složit pro snadnou přepravu a skladování, když se nepoužívá.
Je dobré vědět:
- Abyste zaručili, že váš venkovní nábytek zůstane stále krásný, doporučujeme jej chránit voděodolnou plachtou.
- Materiál: masivní eukalyptové dřevo s olejovaným povrchem, textil (100% polyester)
- Rozměry: 62 x (98/103/112) x (62/76/87) cm (Š x H x V)
- Šířka sedáku: 45 cm
- Gramáž látky: 230 g/m²
- Polohovatelné do 3 pozic
- Skládací pro snadné přenášení a skladování
- Maximální nosnost: 110 kg
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 2x skládací plážové křeslo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | béžová, černá, červená, modrá, šedá, zelená, mix barev, bílá/modrá |
| Materiál: | masivní dřevo + textil |
| Gramáž látky: | 230 g/m² |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 11.6 kg |
| Rozměry: | 62 x (98/103/112) x (62/76/87) cm (Š x H x V) |
| Šířka sedáku: | 45 cm |
| Maximální nosnost: | 110 kg |
| Rozměr balení 1: | 12 x 11 x 130 cm |
-1.png)