Sestava TV skříněk Nástěnný 8 pcs Černý dub kompozitní dřevo [3393154]
Kód: 3393154Detailní popis produktu
Tahle nástěnná skříňka na TV je super řešení pro obýváky, které hledají moderní styl a funkčnost. Pokud máte rádi čisté linie a minimalistický design, skříňka se skvěle hodí do jakéhokoli interiéru a nabídne spoustu úložného místa pro vaše zábavní zařízení a další potřeby.
- Konstrukce z inženýrského dřeva: Skříňka z inženýrského dřeva zaručuje dlouhou životnost a krásný vzhled. Tento materiál odolává deformacím a škůdcům, takže je ideální pro nábytek na každodenní používání.
- Nástěnný design: Tato skříňka šetří podlahový prostor a vypadá stylově, navíc se montuje přímo na stěnu. Je to ideální volba pro moderní obývací pokoje.
- Dostatečná skladovací kapacita: S velkými přihrádkami a dveřmi na pantech skříňka nabízí hodně místa k organizaci všech vašich věcí a udržování pořádku.
- Dveře na pantech: Dveře skříňky zajišťují snadný a plný přístup k uloženým věcem, a díky inženýrskému dřevu je skříňka hodně odolná a vypadá jednotně.
- Snadná montáž: Montáž vyžaduje dva lidi se šroubovákem, takže to zvládnete lehce a skříňka bude stabilně držet na stěně.
- Barva: Černý dub
- Materiál: Kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 60 x 30 x 30 cm (D x Š x V)
- S 8 dveře s panty
- Maximální hmotnost: 480 kg
- Požadováno montáž: Ano
- Dodávky:
- 4 x nástěnná TV skříňka: 80 x 30 x 30 cm (ŠxVxH)
- 2 x nástěnná TV skříňka: 60 x 30 x 30 cm (ŠxVxH)
- 2 x nástěnná TV skříňka: 30.5 x 30 x 30 cm (ŠxVxH)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modulové obývací stěny |
|---|---|
| EAN: | 8721288871312 |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Barva: | tmavé dřevo |
| Materiál: | dřevotříska |
| Hmotnost: | 66.9 kg |
| Požadováno montáž: | Ano |
| Celkové rozměry: | 60 x 30 x 30 cm (D x Š x V) |
| Maximální hmotnost: | 480 kg |
| 4 x nástěnná TV skříňka: | 80 x 30 x 30 cm (ŠxVxH) |
| 2 x nástěnná TV skříňka: | 30.5 x 30 x 30 cm (ŠxVxH) |
-1.png)