Sestava TV skříněk Nástěnný 7 pcs Staré dřevo kompozitní dřevo [3393135]
Kód: 3393135Detailní popis produktu
Tahle nástěnná TV skříňka je super řešení pro ušetření místa a zlepšení vzhledu jakéhokoli obytného prostoru. Je navržená pro lidi, co mají rádi modernu, protože kombinuje funkčnost a eleganci. Díky čistým liniím a minimalistickému stylu je ve skříňce skvélé uložení zábavní techniky a přitom se dají vystavit dekorace.
- Struktura z inženýrského dřeva: Solidní nástěnná TV skříňka z odolného inženýrského dřeva, která zajišťuje dlouhou životnost a udržuje skvělý vzhled.
- Policové desky: Praktické police umožňují snadné uspořádání elektronických zařízení, DVD, knih nebo dekorací. Skvělá pro mediální sestavy.
- Dveře na pantech: Dveře na pantech udržují věci skryté a přitom snadno přístupné, čímž udržují obývák uklizený.
- Rám a zadní materiály: Kvalitní inženýrské dřevo zajišťuje skvělou podporu a elegantní vzhled. Ideální pro aktivní obývací prostory.
- Požadavky na montáž: Montáž je snadná, dvěma lidem stačí šroubovák. Skvělý doplněk do každého moderního obýváku.
- Barva: Staré dřevo
- Materiál: Kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 180 x 30 x 120 cm (D x Š x V)
- S 7 dveře s panty
- S 6 policové desky
- Maximální hmotnost: 420 kg
- Požadováno montáž: Ano
- Dodávky:
- 2 x TV skříň: 30.5 x 30 x 30 cm (D x Š x V)
- 2 x TV skříň: 30.5 x 30 x 90 cm (D x Š x V)
- 2 x TV skříň: 60 x 30 x 30 cm (D x Š x V)
- 1 x TV skříň: 30.5 x 30 x 90 cm (D x Š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modulové obývací stěny |
|---|---|
| EAN: | 8721288871121 |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 180 cm |
| Výška: | 120 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | dřevotříska |
| Hmotnost: | 65.2 kg |
| Požadováno montáž: | Ano |
| Celkové rozměry: | 180 x 30 x 120 cm (D x Š x V) |
| Maximální hmotnost: | 420 kg |
| 2 x TV skříň: | 60 x 30 x 30 cm (D x Š x V) |
| 1 x TV skříň: | 30.5 x 30 x 90 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení: | 33.6 x 17.9 x 107.3 cm, 32.7 x 23.6 x 43.3 cm, 35.3 x 27.8 x 77.6 cm |
-1.png)