Sestava TV skříněk 7 pcs Artisanový dub kompozitní dřevo [3393410]
Kód: 3393410Detailní popis produktu
Tahle nástěnná skříňka na TV je super řešení pro obýváky, které hledají moderní styl a funkčnost. Pokud máte rádi čisté linie a minimalistický design, skříňka se skvěle hodí do jakéhokoli interiéru a nabídne spoustu úložného místa pro vaše zábavní zařízení a další potřeby.
- Konstrukce z inženýrského dřeva: Skříňka z inženýrského dřeva zaručuje dlouhou životnost a krásný vzhled. Tento materiál odolává deformacím a škůdcům, takže je ideální pro nábytek na každodenní používání.
- Nástěnný design: Tato skříňka šetří podlahový prostor a vypadá stylově, navíc se montuje přímo na stěnu. Je to ideální volba pro moderní obývací pokoje.
- Dostatečná skladovací kapacita: S velkými přihrádkami a dveřmi na pantech skříňka nabízí hodně místa k organizaci všech vašich věcí a udržování pořádku.
- Dveře na pantech: Dveře skříňky zajišťují snadný a plný přístup k uloženým věcem, a díky inženýrskému dřevu je skříňka hodně odolná a vypadá jednotně.
- Snadná montáž: Montáž vyžaduje dva lidi se šroubovákem, takže to zvládnete lehce a skříňka bude stabilně držet na stěně.
- Barva: Artisanový dub
- Materiál: Kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 80 x 30 x 30 cm (D x Š x V)
- S 7 dveřmi
- Maximální hmotnost: 420 kg
- Požadováno montáž: Ano
- Dodávky:
- 3 x Nástěnný TV kabinet: 80 x 30 x 30 cm (D x Š x V)
- 2 x Nástěnný TV kabinet: 60 x 30 x 30 cm (D x Š x V)
- 2 x Nástěnný TV kabinet: 30,5 x 30 x 30 cm (D x Š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modulové obývací stěny |
|---|---|
| EAN: | 8721288873873 |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 80 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | dřevotříska |
| Hmotnost: | 61.65 kg |
| Požadováno montáž: | Ano |
| Celkové rozměry: | 80 x 30 x 30 cm (D x Š x V) |
| Maximální hmotnost: | 420 kg |
| 3 x Nástěnný TV kabinet: | 80 x 30 x 30 cm (D x Š x V) |
| 2 x Nástěnný TV kabinet: | 30,5 x 30 x 30 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení: | 33.6 x 9.4 x 90.3 cm, 33 x 23.4 x 42.7 cm, 33.6 x 19.3 x 77.4 cm |
-1.png)