Sestava TV skříněk 6 pcs Artisanový dub kompozitní dřevo [3393401]
Kód: 3393401Detailní popis produktu
Pokud hledáš moderní a efektivní úložný prostor, tahle nástěnná TV skříň je ideální volba. Její nástěnný design přináší elegantní a sofistikovaný vzhled, takže se skvěle hodí do každého obýváku. Díky kompozitnímu dřevu je skříň odolná, ale zároveň lehká, takže nezabírá příliš místa.
- Výroba z kompozitního dřeva: Tato TV skříň garantuje odolnost a moderní vzhled. Materiál zajišťuje lehkost a jednoduchou údržbu.
- Policové desky: Policové desky ti pomohou uspořádat AV zařízení a vystavit dekorace, takže se zbavíš nepořádku.
- Nástěnná variabilita: Šetří místo na podlaze a umožňuje snadnou integraci do tvého interiéru bez ztráty funkčnosti. Je navržená tak, aby se hodila do různých stylů.
- Pohodlný přístup: Dveře na pantech usnadňují přístup k uloženým věcem a udržují design elegantní.
- Požadavky na montáž: K montáži ti stačí jen šroubovák; můžeš si to udělat klidně sám či s někým dalším.
- Barva: Artisanový dub
- Materiál: Kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 60 x 30 x 30 cm (D x Š x V)
- S 6 dveřmi
- S 4 policemi
- Maximální hmotnost: 360 kg
- Požadováno montáž: Ano
- Dodávky:
- 4 x nástěnná TV skříňka: 60 x 30 x 30 cm (D x Š x V)
- 2 x nástěnná TV skříňka: 30,5 x 30 x 30 cm (D x Š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modulové obývací stěny |
|---|---|
| EAN: | 8721288873781 |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | dřevotříska |
| Hmotnost: | 50 kg |
| Požadováno montáž: | Ano |
| Celkové rozměry: | 60 x 30 x 30 cm (D x Š x V) |
| Maximální hmotnost: | 360 kg |
| 4 x nástěnná TV skříňka: | 60 x 30 x 30 cm (D x Š x V) |
| 2 x nástěnná TV skříňka: | 30,5 x 30 x 30 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení: | 33 x 23.4 x 42.7 cm, 33.6 x 19.3 x 77.4 cm |
-1.png)