Sestava TV skříněk 5 pcs Betonově šedá kompozitní dřevo [3409090]
Kód: 3409090Detailní popis produktu
Tato moderní TV skříňka přetváří váš obývák svým elegantním a praktickým designem. S moderním stylem, který se vyznačuje jednoduchými liniemi a funkčností, je to ideální doplněk pro jakýkoli domov, který se zaměřuje na čistotu a minimalismus. Snadno se integruje do vašeho prostoru a poskytuje dostatek úložného místa, a to vše s elegantním vzhledem.
- Konstrukce z inženýrského dřeva Je odolná a vylepšuje vzhled. Tato skříňka je vyrobena z kvalitního inženýrského dřeva, které chrání proti opotřebení a zajišťuje její dlouhověkost.
- Nástěnný styl Ušetřete místo a zvyšte pocit prostornosti s tímto designem. Vytváří moderní, hladký vzhled a je ideální pro menší prostory.
- Promyšlená organizace Navrženo tak, aby bylo všestranné a zahrnuje různé skříňky. Umožňuje snadné ukládání elektroniky a dekorací, a tím zlepšuje vzhled vašeho obýváku.
- Jednoduchá montáž Vytvoření sestavy vyžaduje 2 lidé s pomocí základních nástrojů. Podrobný návod zajistí, že vše proběhne hladce a brzy si užijete výhody skříňky.
- Inženýrské dřevo na zádech a policích Tyto materiály zajišťují silnou oporu pro vaše věci a ukazují, že skříňka je spolehlivá pro každodenní použití.
- Barva: Betonově šedá
- Materiál: Kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 98 x 31 x 29,5 cm (D x Š x V)
- S 8 dveřmi
- S 1 policí
- Požadováno montáž: Ano
- Dodávky:
- 2 x Nástěnná skříňka: 98 x 31 x 29,5 cm (D x Š x V)
- 1 x Nástěnná skříňka: 78,5 x 31 x 30 cm (D x Š x V)
- 1 x Nástěnná skříňka: 30 x 31 x 60 cm (D x Š x V)
- 1 x Nástěnná skříňka: 39 x 31 x 29,5 cm (D x Š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modulové obývací stěny |
|---|---|
| EAN: | 8721364394803 |
| Šířka: | 31 cm |
| Hloubka: | 98 cm |
| Výška: | 29.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Hmotnost: | 83.44 kg |
| Celkové rozměry: | 98 x 31 x 29,5 cm (D x Š x V) |
| Požadováno montáž: | Ano |
| 2 x nástěnná skříňka: | 98 x 31 x 29,5 cm (D x Š x V) |
| 1 x nástěnná skříňka: | 39 x 31 x 29,5 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení: | 34.5 x 12 x 51.5 cm, 34.6 x 12.6 x 85.2 cm, 34.5 x 12.5 x 110.6 cm, 34.6 x 21.2 x 113 cm, 34 x 18.5 x 78.5 cm |
-1.png)