Sestava TV skříněk 5 pcs Artisanový dub kompozitní dřevo [3393386]
Kód: 3393386Detailní popis produktu
Tato TV skříňka spojuje styl a funkčnost a mění váš obývák k nepoznání. Má moderní design s čistými liniemi, takže se hodí do každého současného bydlení. Krychlové přihrádky jsou ideální na uchování a vystavení vašich oblíbených dekorací a elektroniky. Konstrukce z inženýrského dřeva je odolná a zapadne do různých stylů místností. Skvělá volba pro ty, co mají rádi design a chtějí mít svůj prostor uspořádaný.
- Inženýrské dřevo: Tato TV skříňka je vyrobená z kvalitního inženýrského dřeva, které zajišťuje odolnost a elegantní vzhled. Dokonalá kombinace síly a stylu pro váš obývák.
- Zahrnuté komponenty: Obsahuje dřevěné police a praktická dvířka, což usnadňuje organizaci vašich elektronických zařízení a dekorací.
- Funkční design: Maximální úložný prostor díky krychlovým přihrádkám, které nabízejí dostatek místa a přispívají k elegantnímu vzhledu.
- Praktické použití: Skvělá do obývacích pokojů, hodí se do různých domácích prostor a poskytuje flexibilní možnosti úložení.
- Pokyny k údržbě: Udržujte ji v perfektním stavu otřením suchým hadříkem, abyste odstranili prach a nečistoty. Zůstane stylovým prvkem ve vašem domě dlouhá léta.
- Barva: Artisanový dub
- Materiál: Kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 100 x 30 x 30 cm (D x Š x V)
- S dveře na pantech
- S policové desky
- Požadováno montáž: Ano
- Dodávky:
- 1 x závěsná skříňka na TV: 60 x 30 x 30.5 cm (D x Š x V)
- 2 x nástěnná skříňka na TV: 80 x 30 x 30.5 cm (D x Š x V)
- 2 x nástěnná skříňka na TV: 100 x 30 x 30 cm (D x Š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modulové obývací stěny |
|---|---|
| EAN: | 8721288873637 |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 100 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | dřevotříska |
| Hmotnost: | 62.8 kg |
| Celkové rozměry: | 100 x 30 x 30 cm (D x Š x V) |
| Požadováno montáž: | Ano |
| 1 x závěsná skříňka na TV: | 60 x 30 x 30.5 cm (D x Š x V) |
| 2 x nástěnná skříňka na TV: | 100 x 30 x 30 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení: | 33.2 x 17 x 95.5 cm, 36.9 x 20.1 x 117.6 cm, 35.1 x 11.1 x 70.3 cm |
-1.png)