Sedlo z pravé kůže, 5-v-1, pát. kanál 18 cm, posedlí 17,5" - [90648]
Kód: 90645 90648 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tento set z pravé kůže s příslušenstvím obsahuje sedlo, pod-sedlovou dečku, třmeny, třmenové řemeny a podbřišník. Sedlo je navrženo tak, aby jste seděli ve správné poloze, což vám umožní bezpečnou jízdu. Toto nádherné sedlo je vyrobeno z vysoce kvalitní pravé kůže (100%). Je nejen estetické, ale i praktické. Sedlo je zesíleno ve všech tlakových bodech pro větší trvanlivost. Sedlová deka je z polyesteru. Je dobře polstrovaná pro pohodlí koně a může se odejmout pro snadné čištění. Kovové třmeny jsou dostatečně pevné, takže vám budou sloužit po mnoho let. Oba třmenové pásy a podbřišník jsou pevné pro bezpečnost při jízdě. Toto sedlo je lehké a velmi pohodlné při dlouhých vyjížďkách. S tímto sedlem bude osedlání hračkou.
- Velikost: 17.5 "
- Popruhy Délka: 125 cm
- Velikost páteřního kanálu: 4,7 "(12 cm),
- Materiál deky Sedlo: Polyester
- Set 5-in-1: Sedlo vyrobené z pravé kůže krytí sedlo, třmeny, třmenu popruh, popruhy
- Materiál: Kůže: 100%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jezdectví |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | černá, hnědá |
| Materiál: | kůže |
| Hmotnost: | 7.8 kg |
| Velikost: | 17.5 " |
| Popruhy Délka: | 125 cm |
| Velikost páteřního kanálu: | 4,7 "(12 cm), |
| Materiál deky Sedlo: | Polyester |
| Set 5-in-1: | Sedlo vyrobené z pravé kůže krytí sedlo, třmeny, třmenu popruh, popruhy |
-1.png)