Sedlo na poníka s příslušenstvím 10" černé [91179]
Kód: 91179Detailní popis produktu
Tato souprava sedla, která obsahuje sedlo, podsedlovou dečku, třmeny, třmenové řemeny a podbřišník, je navržena tak, aby zajistila bezpečnou a vyváženou jízdu.
Toto sedlo je navrženo tak, aby v sobě spojovalo estetičnost a praktičnost. Je zesílené se ve všech tlakových bodech pro větší odolnost. Podsedlová dečka, vyrobená z polyesteru, je důkladně vypolstrovaná pro pohodlí koně a může být odepnuta pro snadné čištění. Třmeny, vyrobené z vysoce kvalitního plastu, jsou dostatečně pevné, aby vám mohly sloužit po celé roky. Třmenové řemeny a podbřišník jsou dostatečně pevné, aby vám zaručily bezpečnou jízdu. Toto lehké sedlo je dostatečně pohodlné pro dlouhé hodiny jízdy. Kromě toho je snadné k osedlání.
- Barva: černá
- Velikost sedla: 10" (25,4 cm)
- Délka podbřišníku: 60 cm
- Velikost dečky: 50 x 44 cm (D x Š)
- Materiál sedla a třmenů: Plast
- Materiál dečky a podbřišníku: Textil
- Tato souprava se skládá ze sedla, podsedlové dečky, třmenů, třmenových řemenů a podbřišníku.
- Pro použití na poníky
- Materiál: Polyester: 100%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jezdectví |
|---|---|
| EAN: | 8718475999126 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Velikost sedla: | 10" (25,4 cm) |
| Délka podbřišníku: | 60 cm |
| Velikost dečky: | 50 x 44 cm (D x Š) |
| Materiál sedla a třmenů: | Plast |
| Materiál dečky a podbřišníku: | Textil |
| Hmotnost: | 4.4 kg |
| Rozměr balení 1: | 51 x 23.4 x 58.3 cm |
-1.png)