Šatní skříň SENJA ratanový vzhled 90x55x175 cm borovice [358036]
Kód: 358034Související produkty
Detailní popis produktu
Tato klasická dřevěná šatní skříň nabízí dostatek úložného prostoru, abyste měli oblečení, boty a doplňky úhledně uspořádané.
- Masivní borové dřevo: Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- UV lak: UV lak je speciální typ laku, který se vytvrzuje pomocí ultrafialového sušicího stroje. Ve srovnání s jinými laky vytváří UV laky živější, luxusnější a na dotek příjemnější povrch.
- Dostatek úložného prostoru: Tento šatník má 2 zásuvky a 4 přihrádky za dveřmi, takže nabízí spoustu úložného prostoru pro vaše oblečení nebo doplňky, jako jsou klobouky, kabelky atd.
- Povrch s ratanovým vzhledem: Povrch dvířek této úložné skříňky je ručně vyroben z polyratanu, dvoubarevné kombinace bohémského a moderního stylu z poloviny minulého století, která dodá vašemu prostoru útulný a zároveň stylový nádech.
Varování:
- Aby se zabránilo převrácení, musí být tento výrobek používán s dodaným nástěnným upevňovacím zařízením.
- Materiál: masivní borové dřevo s UV lakem, kompozitní dřevo, polyratan
- Rozměry: 90 x 55 x 175 cm (Š x H x V)
- Rozměry zásuvky (každá): 85 x 35 x 21,5 cm (Š x H x V)
- Rozměry dveří (každé): 42 x 109,5 cm (Š x V)
- S dřevěnými úchytkami
- Řada: SENJA
- Montáž nutná: ano
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně |
|---|---|
| EAN: | 8721012134508 |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Výška: | 175 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 90 x 55 x 175 cm (Š x H x V) |
| Rozměry zásuvky (každá): | 85 x 35 x 21,5 cm (Š x H x V) |
| Rozměry dveří (každé): | 42 x 109,5 cm (Š x V) |
| Řada: | SENJA |
| Montáž nutná: | ano |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 51.3 kg |
| Rozměr balení 1: | 58.5 x 17 x 118.6 cm |
| Rozměr balení 2: | 54.5 x 9.6 x 92.7 cm |
-1.png)