Sada zahradních pohovek s úložištěm 4 pcs Černá polyratan [3354352]
Kód: 3354352Související produkty
Detailní popis produktu
Tento modulární set zahradní pohovky dodá Vašemu venkovnímu posezení moderní šmrnc. Spojuje styl s funkčností v bezvadném designu. Je navržený pro relaxaci a setkání s přáteli, jeho obdélníkový tvar ladí s modernímy zahradami a terasami. Představte si, jak si s přáteli povídáte nebo si klidně čtete v tomto pěkném prostředí.
- Povrch z poly ratanu: Set je vyrobený z poly ratanu, krásně vypadá a je odolný proti UV záření, takže si udrží své barvy i na slunci. Je voděodolný, což značně usnadňuje údržbu a úklid, a můžete si ho užívat bez starostí.
- Hodně pohodlné polštáře: Každé sedadlo má měkké polyesterové polštáře, které zajišťují komfort během dlouhého odpočinku. Polštáře obsahují pěnu a polyester, takže poskytují oporu a pohodlné sezení, které vydrží. Opěrky rukou z poly ratanu dodávají setu jednotný vzhled.
- Funkční modulární design: Tento set se dá snadno přizpůsobit podle potřeby, takže si ho můžete sestavit tak, jak potřebujete. Sekce se dají snadno přehazovat pro oslavy, klidné chvíle nebo prostě jen čtení, čímž zvyšuje variabilitu a praktickost.
- Praktické úložné prostory: Chytře navržená úložná místa skryjí nepořádek a usnadňují uložení zahradních doplňků. Tak budete mít všechno organizované a po ruce, což udrží venkovní prostor uklizený.
- Jednoduchá údržba: Postaráte se snadno, stačí mít kryty, když se set nepoužívá, a polštáře schovat dovnitř, když přijde špatné počasí. Tyhle jednoduché kroky udržují set v dobrém stavu a zaručují, že vám poskytne dlouhý čas radost bez složité údržby.
- Barva: Černá
- Materiál: Polyratan
- Dokončit: Práškové lakování
- Modulární
- Úložný prostor
- Odolné
- Materiály odolné proti UV záření
- Sezení
- Dokončit: Práškové lakování
- Šířka sedáku: 55 cm
- Hloubka sedadla: 62 cm
- Výška zad: 69 cm
- Kapacita sezení: 4
- Modulární
- Úložný prostor
- Odolné
- Materiály odolné proti UV záření
- Požadováno montáž: Ano
- Dodávky:
- 1 x rohové sedadlo
- 1 x středové sedadlo
- 2 x křeslo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | sedací soupravy s poduškami |
|---|---|
| EAN: | 8721288346230 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | PE ratan |
| Hmotnost: | 36.4 kg |
| Dokončit: | Práškové lakování |
| Výška zad: | 69 cm |
| Kapacita sezení: | 4 |
| Požadováno montáž: | Ano |
| Šířka sedáku: | 55 cm |
| Hloubka sedadla: | 62 cm |
| Rozměr balení 1: | 57.8 x 13.2 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 57 x 16.2 x 71.8 cm |
| Rozměr balení 3: | 57.6 x 27.3 x 72.4 cm |
ZDARMAZDARMA
360011
ZDARMAZDARMA
3211799
ZDARMAZDARMA
3327465
ZDARMAZDARMA
3328057
ZDARMAZDARMA
3327493
ZDARMAZDARMA
3326825
ZDARMAZDARMA
3327409
ZDARMAZDARMA
3328055
ZDARMAZDARMA
3327472
ZDARMAZDARMA
3327528
ZDARMAZDARMA
3326545
ZDARMAZDARMA
3328125
ZDARMAZDARMA
366491
ZDARMAZDARMA
3328097
-1.png)