Sada šnekových vrtáků do půdy ocel [279578]
Kód: 279578Detailní popis produktu
Tato odolná, avšak uživatelsky přívětivá sada šnekových vrtáků bude skvělým pomocníkem pro rychlé a účinné vrtání děr pro sázení stromů, konstrukci cest, usazení plotových sloupků apod.
Tento šnekový vrták s benzínovým motorem o objemu 52 cm³ je rychlý a účinný nástroj pro vrtání do půdy. Antivibrační rukojeť a ergonomický design zajišťují snadnou obsluhu a zároveň vysokou přesnost. Můžete si vybrat ze 3 vrtáků o různých průměrech pro dosažení svých cílů. A 2 prodloužení vám také umožní vrtáky prodloužit do požadované délky, abyste uspokojili všechny své vrtací potřeby. S touto účinnou šnekovou vrtací sadou už se nemusíte bát žádných namáhavých zemních vrtacích prací.
Balení obsahuje 1 vrtací stroj, 7 vrtáků do půdy, 2 prodloužení vrtáku, 1 mísící láhev a sadu upevňovacích nástrojů.
- Šnekový vrták:
- Barva: oranžová
- Maximální výkon: 2,2 kW / 8 000 ot./min
- Typ motoru: dvoutaktní jednoválec, chlazený vzduchem
- Zdvihový objem: 52 cm³
- Rychlost vrtáku: 170–200 ot./min
- Objem palivové nádrže: 0,9 l
- Poměr míchání paliva: 40 : 1
- Benzín: mazací olej
- Chladicí systém: nucený vzduch
- Startovací systém: zpětný startér
- Vrták:
- Materiál: ocel
- Rozměry: 60 x 800 mm (průměr x V)
- Rozměry: 80 x 800 mm (průměr x V)
- Rozměry: 100 x 720 mm (průměr x V)
- Rozměry: 150 x 720 mm (průměr x V)
- Rozměry: 200 x 720 mm (průměr x V)
- Rozměry: 250 x 800 mm (průměr x V)
- Rozměry: 300 x 760 mm (průměr x V)
- Prodloužení vrtáku:
- Materiál: ocel
- Délka: 50 cm / 100 cm
- Balení obsahuje:
- 1 x vrtací stroj do půdy
- 7 x vrták
- 2 x prodloužení vrtáku
- 1 x mísící láhev
- Upevňovací sada
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k průmyslovému nářadí |
|---|---|
| EAN: | 8719883831060 |
| Výška: | 76 cm |
| Délka: | 50 cm |
| Barva: | oranžová |
| Materiál: | kov |
| Maximální výkon: | 2,2 kW / 8 000 ot./min |
| Typ motoru: | dvoutaktní jednoválec, chlazený vzduchem |
| Zdvihový objem: | 52 cm³ |
| Rychlost vrtáku: | 170–200 ot./min |
| Objem palivové nádrže: | 0,9 l |
| Poměr míchání paliva: | 40 : 1 |
| Benzín: | mazací olej |
| Chladicí systém: | nucený vzduch |
| Startovací systém: | zpětný startér |
| Rozměry: | 300 x 760 mm (průměr x V) |
| Hmotnost: | 37.67 kg |
| Rozměr balení 1: | 49 x 45 x 70 cm |
| Rozměr balení 2: | 10 x 9 x 84 cm |
| Rozměr balení 3: | 12 x 10.5 x 84 cm |
| Rozměr balení 4: | 26.6 x 26 x 83.7 cm |
| Rozměr balení 5: | 32.8 x 30.7 x 82.9 cm |
| Rozměr balení 6: | 4.5 x 3.5 x 51.5 cm |
| Rozměr balení 7: | 4.5 x 3.5 x 100.5 cm |
-1.png)