Sada koupelnového nábytku TULUM 4 pcs Šedá Sonoma [3398050]
Kód: 3398050Detailní popis produktu
Tato moderní skříňka do koupelny přináší elegantní a čistý vzhled. Je navržena tak, aby spojila funkčnost a styl, a dává dostatek prostoru pro ukládání nezbytností. Díky kompozitnímu dřevu je stabilní a odolná. Hladký povrch a matná textura dodávají eleganci a skříňka se hodí do každého stylu koupelny.
- Kompozitní dřevo Tato skříňka je vyrobená z kompozitního dřeva, což zaručuje dlouhou životnost. Neprůhledná a hladká textura ji dodává jemný vzhled a pevnou strukturu. Odolná povaha materiálu zajišťuje, že si udrží tvar a vzhled i po letech.
- Prostorný úložný prostor Skříňka má prostorné přihrádky na úhledné uspořádání koupelnových potřeb, jako jsou ručníky nebo kosmetika. Díky tomu máte věci na dosah ruky a udržujete pořádek.
- Matný povrch Tento elegantní matný povrch dodává skříňce moderní vzhled. Jeho design skvěle zapadá do různých koupelen a přidává tedy na sofistikovanosti, aniž by přehlušil ostatní prvky.
- Snadná údržba Udržet skříňku čistou je jednoduché, stačí jen vlhký hadřík. Tento snadný úkon zajistí, že skříňka vypadá stále jako nová a její údržba je bezproblémová.
- Vyžaduje sestavení Skříňka se musí sestavit pomocí šroubováku a ideálně ve dvou. Tento proces je jednoduchý a pomůže vám poznat, jak je skříňka postavená.
- Barva: Šedá sonoma
- Materiál: Kompozitní dřevo
- Dokončit: Matný povrch
- Materiál rámu: Kompozitní dřevo
- Back material: Kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 60 x 34 x 63 cm (D x Š x V)
- Zpracovává barvu: Stříbrná
- Typ kliky: Čtvercové úchytky
- Závaží: 57,1 kg
- Number of drawers: 1
- Number of shelves: 9
- Odolné
- Prostorné úložiště
- Název rozsahu: Tulum
- Pouze pro použití v interiéru
- Vyžaduje montáž: Ano
- Delivery contains:
- 1 x skříňka pod umyvadlo (60 x 34 x 63 cm)
- 1 x zrcadlová skříňka (60 x 16,5 x 78 cm)
- 1 x skříňka (37 x 31,5 x 82 cm)
- 1 x závěsná skříňka (37 x 24,5 x 86 cm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové sety |
|---|---|
| EAN: | 8721359477658 |
| Šířka: | 34 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška: | 63 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Hmotnost: | 63.11 kg |
| Dokončit: | Matný povrch |
| Závaží: | 57,1 kg |
| Materiál rámu: | Kompozitní dřevo |
| Název rozsahu: | Tulum |
| Celkové rozměry: | 60 x 34 x 63 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 2: | 48.5 x 7.5 x 94 cm |
| Rozměr balení 3: | 40.1 x 12.1 x 92.1 cm |
| Back material: | Kompozitní dřevo |
| Zpracovává barvu: | Stříbrná |
| Typ kliky: | Čtvercové úchytky |
| Number of drawers: | 1 |
| Number of shelves: | 9 |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 35.7 x 15.7 x 80.1 cm |
| Rozměr balení 4: | 39.8 x 16 x 88.8 cm |
-1.png)