Sada koupelnového nábytku s policí 4 pcs Hnědá kompozitní dřevo [3332573]
Kód: 3332573Detailní popis produktu
Tento moderní koupelnový nábytek je skvělým doplňkem pro každou současnou koupelnu. Štíhlé, čisté linie jsou pro tento styl typické a ladí s různými interiéry. Je to pro ty, kdo mají rádi jednoduchost a funkčnost, a tenhle set z vašeho prostoru udělá klidný útulek.
- Materiál z inženýrského dřeva: Koupelnová sada je vyrobená z inženýrského dřeva, což zajišťuje skvělou odolnost a to, že něco vydrží. S jeho hladkým povrchem bude vypadat dobře a snáší vlhkost, což je v koupelně důležité.
- Nástěnná montáž šetří prostor: S tímhle nábytkem ušetříte na podlaze. Je ideální do menších koupelen, protože vytváří otevřené a vzdušné prostředí. Snadno se pod ním čistí, což přidává na jeho funkčnosti.
- Hladký design dveří: Sada obsahuje hladké dveře, které podporují minimalistický vzhled s elegantními panely. Udržují na bezpečném místě vaše věci a stále vypadají moderně, bez zbytečných rušivých prvků.
- Kovové úchyty: Úchyty z kovu jsou praktické a dodávají moderní nádech. Jsou robustní a jejich stříbrný povrch skvěle ladí s minimalistickým stylem, přidává eleganci.
- Jednoduchá údržba: Udržování tohohle nábytku je jednoduché – stačí otřít vlhkým hadříkem. To znamená, že vašemu nábytku stačí minimální péče, což je ideální pro zaneprázdněné domácnosti.
- Barva: Hnědá
- Materiál: Kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 60 x 38,5 x 46 cm (D x Š x V)
- Závaží: 42,85 kg
- Odolné
- Rovinné zrcadlo
- S 1 policí
- Materiál rámu: Kompozitní dřevo
- S 4 úplné dveře
- Maximální hmotnost: 120 kg
- Pouze pro použití v interiéru
- Dodávky:
- 1 x umyvadlo: 61 x 39 x 18 cm (D x Š x V)
- 1 x skříňka na umyvadlo: 60 x 38,5 x 46 cm (D x Š x V)
- 1 x koupelnová skříňka: 30 x 30 x 130 cm (D x Š x V)
- 1 x zrcadlo: 60 x 37 cm (D x Š)
- Požadováno montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | koupelnové sety |
|---|---|
| EAN: | 8721158839947 |
| Šířka: | 38.5 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška: | 46 cm |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Hmotnost: | 48.15 kg |
| Materiál rámu: | Kompozitní dřevo |
| Požadováno montáž: | Ano |
| Celkové rozměry: | 60 x 38,5 x 46 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 42,85 kg |
| Maximální hmotnost: | 120 kg |
| 1 x Umyvadlo: | 61 x 39 x 18 cm (D x Š x V) |
| 1 x skříňka na umyvadlo: | 60 x 38,5 x 46 cm (D x Š x V) |
| 1 x koupelnová skříňka: | 30 x 30 x 130 cm (D x Š x V) |
| 1 x zrcadlo: | 60 x 37 cm (D x Š) |
| Rozměr balení: | 46 x 25 x 69 cm, 32.9 x 16.7 x 81.5 cm, 42.5 x 15.2 x 79.1 cm |
-1.png)