Sada koupelnového nábytku s policí 3 pcs Hnědá Kompozitní dřevo [3332559]
Kód: 3332559Detailní popis produktu
Tento moderní koupelnový nábytek přináší do každé koupelny současný styl a praktičnost. Skládá se ze zrcadlové skříně, skříňky na umyvadlo a vysoké skříně, a postará se o dostatek úložného prostoru, aniž by ztratil elegantní a nenápadný vzhled. Inženýrské dřevo vytváří čistý a moderní vzhled, který se krásně hodí do jakýchkoli koupelnových dekorací.
- Kompozitní dřevo: Nábytek je z kvalitního kompozitního dřeva, odolného a s hladkým povrchem, ideální do vlhkého prostředí koupelny.
- Sofistikovaný design zrcadla: Rovné zrcadlo v skříních usnadňuje úpravy a přidává světlo, čímž zvětšuje prostor.
- Hladké flush dveře: Tyto dveře zapadají do celkového designu nábytku a zvyšují minimalistický zážitek.
- Použití stěny: Nástěnné provedení optimalizuje prostor a uvolňuje podlahu, což dodává koupelně vzdušný pocit.
- Údržba: Pravidelně otírejte vlhkým hadříkem a vyhněte se agresivním chemikáliím, aby se zachoval vzhled a kvalita.
- Barva: Hnědá
- Materiál: Kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 33 x 33 x 120,5 cm (D x Š x V)
- Závaží: 41,86 kg
- Úložný prostor
- Odolné
- Rovinné zrcadlo
- S 11 policemi
- Materiál rámu: Kompozitní dřevo
- S 4 dveřmi
- Vnitřní / venkovní: Pouze pro použití V interiéru
- Dodávky:
- 1 x Zrcadlová skříňka: 60 x 16 x 60 cm (DxŠxV)
- 1 x Koupelnová skříňka pod umyvadlo: 60 x 30 x 60 cm (DxŠxV)
- 1 x Koupelnová skříňka: 33 x 33 x 120,5 cm (DxŠxV)
- Požadováno montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové sety |
|---|---|
| EAN: | 8721158839817 |
| Šířka: | 33 cm |
| Hloubka: | 33 cm |
| Výška: | 120.5 cm |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Hmotnost: | 46.36 kg |
| Požadováno montáž: | Ano |
| Materiál rámu: | Kompozitní dřevo |
| Celkové rozměry: | 33 x 33 x 120,5 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 41,86 kg |
| Vnitřní / Venkovní: | Pouze pro použití V interiéru |
| 1 x zrcadlová skříňka: | 60 x 16 x 60 cm (DxŠxV) |
| 1 x Koupelnová skříňka pod umyvadlo: | 60 x 30 x 60 cm (DxŠxV) |
| 1 x koupelnová skříňka: | 33 x 33 x 120,5 cm (DxŠxV) |
| Rozměr balení 1: | 32.9 x 15 x 73.6 cm |
| Rozměr balení 2: | 33.8 x 15.5 x 82.7 cm |
| Rozměr balení 3: | 39.1 x 16 x 69.9 cm |
-1.png)