Sada koupelnového nábytku s policí 3 pcs Bílá kompozitní dřevo [3310047]
Kód: 3310047Detailní popis produktu
Tahle moderní servírovací skříň vám nabídne šikovná úložná řešení a dostatek stylu do jídelny. Je z masivního mangového dřeva a má CNC vyřezávané vlnkové vzory, které dodají šmrnc. Díky kombinaci dveří a zásuvek si prostor snadno uspořádáte.
- Masivní konstrukce z mangového dřeva: Naše skříň je vyrobená z opravdu kvalitního mangového dřeva, které je odolné a krásně strukturované. Tato pevná konstrukce vám zajistí dlouhé používání a skvělou hodnotu na léta.
- CNC vyřezávaný vlnkový design: Skříň má úžasný CNC vyřezávaný vlnkový design, který dodává moderní vzhled. Vytváří v jídelně příjemnou atmosféru a skvěle ladí s minimalistickým stylem.
- Flexibilní úložné řešení: Díky kombinaci dveří a zásuvek nabízí skříň spoustu úložného prostoru. Ideální pro ukládání jídelních potřeb, talířů nebo různých věcí do domácnosti.
- Praktické úchytky: Úchytky mušle dodávají skříni šmrnc a usnadňují manipulaci. Snadno se drží a umožňují pohodlné otevírání dveří a zásuvek.
- Určeno pro vnitřní použití: Skříň je perfektní pro moderní jídelny a díky svým rozměrům se skvěle hodí do každého interiéru. Poskytuje pohodlí a eleganci, aniž by se vnucovala do prostoru.
- Barva: Bílá
- Materiál: Kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 180 x 33 x 75 cm (D x Š x V)
- Závaží: 36,2 kg
- Prostorné úložiště
- Odolné
- S 3 zásuvkami
- S policové desky
- Materiál rámu: Kompozitní dřevo
- S 4 úplné dveře
- Maximální hmotnost: 180 kg
- Pouze pro použití v interiéru
- Dodávky:
- 2 x Skříně s dveřmi: 60 x 33 x 75 cm (D x Š x V)
- 1 x Skříň s zásuvkami: 60 x 33 x 75 cm (D x Š x V)
- Požadováno montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové sestavy |
|---|---|
| EAN: | 8721158408266 |
| Šířka: | 33 cm |
| Hloubka: | 180 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Hmotnost: | 58.8 kg |
| Celkové rozměry: | 180 x 33 x 75 cm (D x Š x V) |
| Požadováno montáž: | Ano |
| Závaží: | 36,2 kg |
| Materiál rámu: | Kompozitní dřevo |
| 2 x Skříně s dveřmi: | 60 x 33 x 75 cm (D x Š x V) |
| 1 x Skříň s zásuvkami: | 60 x 33 x 75 cm (D x Š x V) |
| Maximální hmotnost: | 180 kg |
| Rozměr balení 1: | 36.8 x 18.2 x 82.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 37 x 20.5 x 79.5 cm |
-1.png)