Sada koupelnového nábytku 4 pcs Sonoma dub kompozitní dřevo [3399394]
Kód: 3399394Detailní popis produktu
Tento moderní koupelnový nábytek spojuje styl a funkčnost v jednom. Je skvělou volbou pro rušné rodiny i jednotlivce, kteří chtějí dodat koupelně šmrnc. Elegantní linie a minimalistický vzhled dokazují moderní estetiku a zároveň nabízejí praktické výhody. Set je navržen tak, aby se snadno začlenil do různých interiérů, poskytuje funkční úložiště a zvyšuje vizuální přitažlivost prostoru.
- Odolné kompozitní dřevo: Set je vyroben z kompozitního dřeva, díky čemuž je odolný a dlouhotrvající i při každodenním používání. Robustní design dodává stabilitu a snižuje prohýbání v průběhu času. Povrch dřeva se hodí k různým koupelnovým dekoracím a představuje univerzální možnost pro různá designová témata.
- Komplexní vlastnosti: Tento set má řadu praktických vlastností. Dveře bezfalcového provedení a úchytky usnadňují přístup k věcem. Nástěnný design pomáhá šetřit místo v menších koupelnách a dodává úhledný vzhled.
- Elegantní a funkční design: Tento nábytek spojuje krásu a praktičnost. Obdélníkový tvar a černé nohy dodávají designu zajímavý, ale nenápadný kontrast, což zajišťuje, že set vyniká, aniž by byl přehnaný.
- Široká aplikace: Ideální pro domácnost i komerční použití, set se hodí do různých prostředí. Ať už v rušném domově nebo klidné kanceláři, skvěle se hodí do různých prostorů a zvyšuje jejich hodnotu a funkčnost.
- Snadná údržba: Navrženo pro jednoduchou údržbu, stačí občas otřít vlhkým hadříkem, aby zůstal krásný. Tato snadná údržba zaručuje, že si set zachovává trendy vzhled s minimálním úsilím.
- Barva: Sonoma dub
- Materiál: Kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 33 x 33 x 185,5 cm (D x Š x V)
- Závaží: 57,15 kg
- Prostorné úložiště
- Odolné
- Rovinné zrcadlo
- S policové desky
- Materiál rámu: Kompozitní dřevo
- S 6 úplné dveře
- Maximální hmotnost: 240 kg
- Pouze pro použití v interiéru
- Dodávky:
- 1 x Zrcadlová skříňka: 42 x 12 x 60 cm (D x Š x V)
- 1 x Skříňka pod umyvadlo: 60 x 30 x 60 cm (D x Š x V)
- 1 x Koupelnová skříňka: 33 x 33 x 120.5 cm (D x Š x V)
- 1 x Koupelnová skříňka: 33 x 33 x 185.5 cm (D x Š x V)
- Požadováno montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | koupelnové sestavy |
|---|---|
| EAN: | 8721288293343 |
| Šířka: | 33 cm |
| Hloubka: | 33 cm |
| Výška: | 185.5 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | dřevotříska |
| Hmotnost: | 63.15 kg |
| Požadováno montáž: | Ano |
| Celkové rozměry: | 33 x 33 x 185,5 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 57,15 kg |
| Materiál rámu: | Kompozitní dřevo |
| 1 x zrcadlová skříňka: | 42 x 12 x 60 cm (D x Š x V) |
| 1 x skříňka pod umyvadlo: | 60 x 30 x 60 cm (D x Š x V) |
| 1 x koupelnová skříňka: | 33 x 33 x 185.5 cm (D x Š x V) |
| Maximální hmotnost: | 240 kg |
| Rozměr balení: | 33.6 x 16.6 x 97.5 cm, 41.2 x 12.3 x 65.5 cm, 32.6 x 15.5 x 74.8 cm, 33.6 x 15 x 81.7 cm |
-1.png)