Sada koupelnového nábytku 4 pcs Černý dub kompozitní dřevo [3402568]
Kód: 3402568Detailní popis produktu
Moderní koupelnová souprava spojuje eleganci a funkčnost. Je navržená tak, aby zlepšila každou moderní koupelnu. S jasnými liniemi a minimalistickým stylem dodává nádech sophistication jak ve městě, tak na venkově. Obsahuje dostatek úložného prostoru, splňuje praktické potřeby a vypadá skvěle. Představte si ji jako klíčovou součást vaší koupelny, která vytváří klidnou a uspořádanou atmosféru.
- Výstavba z inženýrského dřeva: Tato souprava z inženýrského dřeva spojuje styl a udržitelnost, což nabízí kvalitní a odolný nábytek, který se hodí do moderních koupelen.
- Komplexní součásti sady: Tato sada nabízí zrcadlovou skříň, umyvadlovou skříň a další skříňky, což zajišťuje různorodé úložné možnosti.
- Nástěnný design: Skříňky se snadno umístí na zeď, čímž šetří místo v menších koupelnách a pomáhají udržovat pořádek.
- Výborné úložné řešení: Mnoho polic a zásuvek poskytuje skvělý prostor pro vše, co potřebujete v koupelně. Udržuje důležité věci po ruce.
- Jednoduchá údržba a péče: Stačí otřít vlhkým hadříkem, aby nábytek vypadal stále skvěle. Odolný povrch vydrží vlhkost a uchová si atraktivní vzhled.
- Barva: Černý dub
- Materiál: Kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 80 x 33 x 60 cm (D x Š x V)
- Závaží: 97,5 kg
- Prostorné úložiště
- Odolné
- S šuplíkem
- Rovinné zrcadlo
- S policí
- Materiál rámu: Kompozitní dřevo
- S 3 dveřmi
- Vnitřní / venkovní: Pouze pro použití V interiéru
- Dodávky:
- 1 x zrcadlová skříň: 65 x 20 x 60 cm (D x Š x V)
- 1 x skříňka pod umyvadlo: 80 x 33 x 60 cm (D x Š x V)
- 1 x nízká koupelnová skříň: 37,5 x 35 x 100 cm (D x Š x V)
- 1 x vysoká koupelnová skříň: 37,5 x 35 x 166 cm (D x Š x V)
- Požadováno montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové sety |
|---|---|
| EAN: | 8721359482089 |
| Šířka: | 33 cm |
| Hloubka: | 80 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Barva: | tmavé dřevo |
| Materiál: | dřevotříska |
| Hmotnost: | 103.5 kg |
| Celkové rozměry: | 80 x 33 x 60 cm (D x Š x V) |
| Požadováno montáž: | Ano |
| Závaží: | 97,5 kg |
| Materiál rámu: | Kompozitní dřevo |
| Vnitřní / Venkovní: | Pouze pro použití V interiéru |
| 1 x Zrcadlová skříň: | 65 x 20 x 60 cm (D x Š x V) |
| 1 x skříňka pod umyvadlo: | 80 x 33 x 60 cm (D x Š x V) |
| 1 x nízká koupelnová skříň: | 37,5 x 35 x 100 cm (D x Š x V) |
| 1 x Vysoká koupelnová skříň: | 37,5 x 35 x 166 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 1: | 37.9 x 16.9 x 104.6 cm |
| Rozměr balení 2: | 38.5 x 14.9 x 103.2 cm |
| Rozměr balení 3: | 38.1 x 18.9 x 79.6 cm |
| Rozměr balení 4: | 37.8 x 21.6 x 93.7 cm |
-1.png)