Ručně zatahovací markýza burgundská 600 x 300 cm [3215222]
Kód: 3215222Detailní popis produktu
Vytvořte si na terase hezké místečko v chládku a ochraňte se před UV paprsky s touto zatahovací markýzou!
- Materiál s dlouhou životností: Rám markýzy je vyroben z práškově lakovaného hliníku, který je robustní a hodně toho vydrží. Tkanina s PU povrchovou úpravou je odolná proti UV záření. Ochrání vaši rodinu i hosty před UV zářením a oslňujícím slunečním světlem.
- Snadné ovládání: Úhel a výšku markýzy si navíc můžete nastavit tak, aby to vyhovovalo vašim momentálním potřebám. Markýzu snadno roztáhnete a zatáhnete pomocí dlouhé ruční kliky.
- Široké použití: Zatahovací stříška má jednoduchý a stylový design, který dobře zapadne do vašeho domova i komerčního prostředí. Hodí se na různá místa, jako jsou balkony, terasy, dvory, restaurace, kavárny, obchody a další.
- Barva tkaniny: burgundská
- Barva rámu: bílá
- Materiál: hliník s práškovým nástřikem, tkanina (100% polyester) s PU povlakem
- Celkové rozměry: 600 x 300 cm (D x Š)
- Odpuzuje špínu a vodu
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | střešní markýzy bez sloupků |
|---|---|
| EAN: | 8721012415263 |
| Šířka: | 300 cm |
| Hloubka: | 600 cm |
| Materiál: | textil + hliník |
| Barva tkaniny: | burgundská |
| Barva rámu: | bílá |
| Celkové rozměry: | 600 x 300 cm (D x Š) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 44.39 kg |
| Rozměr balení 1: | 28 x 17 x 159 cm |
| Rozměr balení 2: | 22.5 x 14 x 167 cm |
| Rozměr balení 3: | 42 x 15.9 x 42.6 cm |
-1.png)