Ručně vyřezávané zrcadlo 50 x 50 x 2,5 cm masivní mangovník [321647]
Kód: 321647Detailní popis produktu
Toto ručně vyřezávané zrcadlo není jen praktickým doplňkem. Jedná se také o vkusnou dekoraci do vaší domácnosti.
Zrcadlo je vyrobené z masivního mangovníku, tropického tvrdého dřeva, které unese velkou váhu. Rovněž výborně vzdoruje opotřebení, a proto je stabilní a má dlouhou životnost. Řemeslné zpracování a krásná kresba dřeva dávají každému kusu nábytku jeho jedinečný a od všech ostatních mírně odlišný charakter. Atraktivní vzhled tohoto kusu je zdůrazněný ručně vyřezávaným vzorem.
Důležité upozornění: Odstíny a struktura dřeva se mohou lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: masivní mangovníkové dřevo s přírodním povrchem
- Rozměry: 50 x 50 x 2,5 cm (D x Š x T)
- Montáž nutná: ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla do předsíně |
|---|---|
| EAN: | 8720286105399 |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 2.5 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Montáž nutná: | ne |
| Rozměry: | 50 x 50 x 2,5 cm (D x Š x T) |
| Hmotnost: | 5.06 kg |
-1.png)