Rozmetadlo kompostu 75L zelené Ø 40 x 60 cm ocel [4009271]
Kód: 4009271Detailní popis produktu
S tímto rozmetadlem kompostu dosáhnete vysněného trávníku snadněji a rychleji než kdykoli předtím.
- Rovnoměrná distribuce: Válec rozmetadla hnojiv je navržen s otevřenými štěrbinami ve tvaru kosočtverce, které umožňují rovnoměrnou distribuci kompostu, hnoje, zeminy, rašelinového mechu, písku, mulče a dalších kompostových materiálů.
- Lehké a stabilní: Zahradní rozmetadlo je vyrobeno z oceli. Ocel zaujme svou pevností, trvanlivostí a odolností proti korozi. Díky lehkému materiálu a pohodlné rukojeti s dlouhou připínací násadou je péče o trávník ještě příjemnější.
- Snadné použití: Nainstalujte násadu, přidejte kompost, zajistěte západky a přejeďte s ním po trávníku. Rozmetadlo lze použít na různých terénech, například na svazích i nerovných plochách. Díky T-rukojeti se pohodlně tlačí i táhne.
- Konstrukce s bočními západkami: Zámky na bočních stranách rozmetadla vrchní vrstvy půdy zajišťují náklad a udržují koš zavřený během otáčení a převracení. Zabraňuje náhodnému otevření rozmetadla rašelinového mechu a vysypání kompostu.
- Efektivní využití: Po dokončení rozmetání lze západku otevřít a před opětovným naplněním zásobníku z něj vyjmout veškerý zbývající materiál. To znamená, že nedochází k plýtvání kompostovacím materiálem a rozmetadlo na hnůj je z dlouhodobého hlediska ekonomičtější.
- Barva: zelená
- Materiál: ocel
- Celkové rozměry: 107,5 x 65 x 40 cm (D x Š x V)
- Rozměry válce: 40 x 60 cm (průměr x Š)
- Hmotnost: 9,74 kg
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompostování |
|---|---|
| EAN: | 8721102663215 |
| Šířka: | 65 cm |
| Hloubka: | 107.5 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | kov |
| Celkové rozměry: | 107,5 x 65 x 40 cm (D x Š x V) |
| Rozměry válce: | 40 x 60 cm (průměr x Š) |
| Hmotnost: | 9,74 kg, 11.38 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Rozměr balení 1: | 42.5 x 19.5 x 64.5 cm |
-1.png)