Rozkládací křeslo, len, 100x78x84 cm [4104969]
Kód: 4104969Související produkty
Detailní popis produktu
Toto rozkládací křeslo je skvělým místem pro povídání, čtení, sledování televize nebo jen pro relaxaci. Je určeno k tomu, aby se stalo ústředním bodem vašeho domova.
- Přírodní a prodyšný materiál: Len, přírodní textilie získaná z lněných vláken, nabízí vynikající prodyšnost. Efektivně absorbuje vlhkost a pomáhá regulovat teplotu, zatímco jeho přírodní textura dodává stylový a útulný nádech.
- Odolný a stabilní rám: Dřevěný a kovový rám pohovky zajišťuje robustnost a stabilitu.
- Široké područky: Široké područky poskytují robustní oporu a velkorysý prostor pro vše, od mobilního telefonu až po misku s filmovým občerstvením, a jsou také dostatečně pohodlné, abyste si na ně mohli položit hlavu, když si lehnete a zdřímnete si.
- Pohodlné sezení: Čalouněná pohovka je dodávána s tlustě polstrovaným sedákem a opěradlem a také s područkami pro velké pohodlí.
- Všestranné použití: Tato pohovka je ideální do obývacích pokojů, kanceláří a pokojů pro hosty a snadno se přizpůsobí různým prostředím, takže je praktickým doplňkem každé domácnosti nebo kanceláře.
- Barva: Len
- Materiál: Len (20 % len, 10 % bavlna, 30 % polyester, 40 % viskóza), kov, překližka, masivní dřevo
- Výplň sedáku: Pěna
- Výplň opěradla: PP vlákno
- Celkové rozměry: 100 x 78 x 84 cm (Š x H x V)
- Šířka sedáku: 60 cm
- Hloubka sedáku: 50 cm
- Šířka područky: 20 cm
- Výška sedáku od země: 44 cm
- Výška područky od země: 57 cm
- Nutná montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stylová křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8721158688781 |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 78 cm |
| Výška: | 84 cm |
| Barva: | fialová |
| Materiál: | len |
| Výplň sedáku: | Pěna |
| Výplň opěradla: | PP vlákno |
| Šířka sedáku: | 60 cm |
| Hloubka sedáku: | 50 cm |
| Šířka područky: | 20 cm |
| Výška sedáku od země: | 44 cm |
| Výška područky od země: | 57 cm |
| Nutná montáž: | Ano |
| Hmotnost: | 16.3 kg |
| Celkové rozměry: | 100 x 78 x 84 cm (Š x H x V) |
-1.png)