Roleta Antracitová 200 x 250 cm Textil a hliník [362096]
Kód: 362096Související produkty
Detailní popis produktu
Toto zastínění je ideální na tvůj balkon, zahradu nebo terasu. Skvěle ochrání před škodlivým UV zářením. Snadno si ho nastavíš díky mechanismu s ruční klikou se skvělou prodyšnou polyesterovou tkaninou s PA povlakem. Odolné hliníkové a ocelové části zajišťují dlouhou životnost, takže ho můžeš používat i během slunečných odpolední.
- Textilie s UV ochranou: naše venkovní zastínění má tkaninu odolnou proti UV záření, která efektivně blokuje škodlivé paprsky, takže si venkovní prostory můžeš užít bez obav o nábytek a podlahu.
- Ruční regulace: Zastínění má ruční mechanismus, který ti umožní přesně nastavit jeho polohu. Tento systém ti pomůže snadno řídit světlo a zajistit soukromí.
- Jednoduchý montážní systém: Navrženo výhradně pro stropní montáž, naše konstrukce je perfektní pro venkovní použití, zajišťuje stabilitu a kompletní pokrytí dveří nebo oken.
- Diverzita velikostí: K dispozici v různých velikostech od 60 cm do 170 cm šířky, tohle zastínění ti dává flexibilní pokrytí, ať už máš posuvné dveře nebo velká okna.
- Textilie a kovová konstrukce: Vyrobeno z polyesterového materiálu a hliníku, tohle zastínění udrží tvar i v drsných podmínkách a odolává teplu a opotřebení, přičemž poskytuje stabilní podporu díky kvalitním materiálům.
- Barva: Antracitová
- Materiál: Textil a hliník
- Celkové rozměry: 200 x 250 cm (Š x V)
- Závaží: 5 kg
- Rolovací
- Mechanismus na ruční klic
- Pouze pro stropní montáž
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 1 x venkovní rolety
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žaluzie a rolety |
|---|---|
| EAN: | 8720845741235 |
| Šířka: | 200 cm |
| Výška: | 250 cm |
| Barva: | tmavě šedá |
| Materiál: | Textil a hliník |
| Hmotnost: | 5.7 kg |
| Celkové rozměry: | 200 x 250 cm (Š x V) |
| Závaží: | 5 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 17.3 x 12.3 x 117.3 cm |
-1.png)